4e Baanwedstrijd - Pupillen A t/m Masters
Dronten (NED) 9 November 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Women 9 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tess POSTMA | LC2 | NED | 42,73 | SB | |
2 | Sofie BOUW | LC2 | NED | 44,19 | ||
3 | Juliana EBBENS | LB2 | NED | 44,87 | ||
4 | Julia de VOS | LC1 | NED | 45,50 | SB | |
5 | Loes KNOL | LA2 | NED | 46,89 | ||
6 | Linda van DRIEL | LC1 | NED | 47,08 | ||
7 | Isa LEROY | LC1 | NED | 47,29 | SB | |
8 | Demi MEINTEN | LC2 | NED | 47,48 | ||
9 | Quinty van KLINK | LA2 | NED | 47,54 | ||
10 | Roos SCHIEMAN | LC2 | NED | 47,62 | ||
11 | Esther KORENBERG | LYA | NED | 47,68 | ||
12 | Fleur SMITS | LYA | NED | 47,76 | PR SB | |
12 | Diede WALLET | LB1 | NED | 47,76 | ||
14 | Rianne GERRITSEN | L35 | NED | 47,83 | ||
15 | Romy SNEL | LA1 | NED | 48,01 | SB | |
16 | Kate Lynn SCHOUTEN | LYA | NED | 48,09 | ||
17 | Dana SMITS (2004) | LC2 | NED | 48,27 | PR SB | |
18 | Lisa HOLLANDER | LC2 | NED | 48,82 | ||
19 | Jorinde van den AKKER | LC1 | NED | 49,50 | PR SB | |
20 | Isabella TALEN | LYB | NED | 49,58 | PR SB | |
21 | Julia GROENEVELD | LC1 | NED | 50,69 | ||
22 | Leonie POL | L30 | NED | 51,42 | PR SB | |
23 | Bregje NAGELMAEKER | LC1 | NED | 51,60 | ||
24 | Laura BESAMUSCA | LYA | NED | 51,73 | PR SB | |
25 | Jette BEEK | LYA | NED | 51,89 | PR SB | |
26 | Amber LOONSTRA | LYA | NED | 52,02 | ||
27 | Sanne STRIJKER | LB1 | NED | 52,43 | ||
28 | Sanne BAKKER | LYA | NED | 52,47 | PR SB | |
29 | Marije KERKHOF | L45 | NED | 52,74 | SB | |
30 | Ilse BIERMA | LYA | NED | 54,10 | ||
31 | Denice BURGMEIJER | LC1 | NED | 55,35 | SB | |
32 | Renske van DIJK | LYA | NED | 57,79 | ||
33 | Krista BESAMUSCA | L50 | NED | 58,24 | PR SB | |
34 | Esther van den END | LYA | NED | 1.11,33 | ||
DNS | Dagmar RUSELER | LC2 | NED | DNS | ||
DNS | Mette RUSELER | LA1 | NED | DNS |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Women 9 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tess POSTMA | LC2 | NED | 1.27,33 | ||
2 | Juliana EBBENS | LB2 | NED | 1.32,89 | ||
3 | Loes KNOL | LA2 | NED | 1.36,48 | SB | |
4 | Kate Lynn SCHOUTEN | LYA | NED | 1.37,75 | ||
5 | Esther KORENBERG | LYA | NED | 1.38,10 | PR SB | |
6 | Dana SMITS (2004) | LC2 | NED | 1.38,96 | PR SB | |
7 | Roos SCHIEMAN | LC2 | NED | 1.39,83 | SB | |
8 | Jorinde van den AKKER | LC1 | NED | 1.40,36 | PR SB | |
9 | Leonie POL | L30 | NED | 1.40,86 | PR SB | |
10 | Lisa HOLLANDER | LC2 | NED | 1.40,87 | ||
11 | Demi MEINTEN | LC2 | NED | 1.41,10 | ||
12 | Romy SNEL | LA1 | NED | 1.41,15 | SB | |
13 | Diede WALLET | LB1 | NED | 1.42,84 | ||
14 | Fleur SMITS | LYA | NED | 1.43,11 | ||
15 | Julia GROENEVELD | LC1 | NED | 1.45,18 | SB | |
16 | Bregje NAGELMAEKER | LC1 | NED | 1.46,66 | PR SB | |
17 | Laura BESAMUSCA | LYA | NED | 1.47,39 | PR SB | |
18 | Amber LOONSTRA | LYA | NED | 1.48,36 | SB | |
19 | Marije KERKHOF | L45 | NED | 1.57,18 | SB | |
20 | Krista BESAMUSCA | L50 | NED | 2.04,87 | SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Women 9 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie BOUW | LC2 | NED | 2.18,38 | ||
2 | Linda van DRIEL | LC1 | NED | 2.28,05 | SB |
SB - Season Best
3000m Women 9 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Quinty van KLINK | LA2 | NED | 4.54,07 | ||
2 | Rianne GERRITSEN | L35 | NED | 5.06,80 | SB |
SB - Season Best
100m Women 9 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sanne BAKKER | LYA | NED | 13,26 | ||
2 | Ilse BIERMA | LYA | NED | 13,74 | ||
3 | Renske van DIJK | LYA | NED | 14,06 | ||
4 | Esther van den END | LYA | NED | 15,44 | SB |
SB - Season Best
300m Women 9 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sanne BAKKER | LYA | NED | 32,61 | ||
2 | Ilse BIERMA | LYA | NED | 33,46 | ||
3 | Renske van DIJK | LYA | NED | 35,03 | ||
4 | Esther van den END | LYA | NED | 39,67 | SB |
SB - Season Best
700m Women 9 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia de VOS | LC1 | NED | 1.03,40 | SB | |
2 | Isa LEROY | LC1 | NED | 1.04,91 | SB | |
3 | Isabella TALEN | LYB | NED | 1.10,14 | SB | |
4 | Jette BEEK | LYA | NED | 1.13,84 | SB | |
5 | Denice BURGMEIJER | LC1 | NED | 1.19,21 | SB | |
6 | Sanne STRIJKER | LB1 | NED | 1.23,90 | ||
DNS | Dagmar RUSELER | LC2 | NED | DNS | ||
DNS | Mette RUSELER | LA1 | NED | DNS |
SB - Season Best
Native Language Names