Club Wedstrijd Ferwerter IJsclub en STC-de Eskimos

Leeuwarden (NED) 10 November 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Men 10 November 2019

Rank Name Country Time
1 Elwin JONGMAN MN1 NED NED 37,48
2 Max VISSCHER MN1 NED NED 39,40
3 Mats BENDIJK MC1 NED NED 40,90
4 Johan TALSMA MC2 NED NED 42,70
5 Samuel JANSEN MB1 NED NED 43,76 PR SB
6 Eelke Hessel WESTRA MB1 NED NED 44,13 SB
7 Redmer van der MEER M30 NED NED 44,22 SB
8 Hessel WESTRA M40 NED NED 44,42
9 Klaas POEPJES M45 NED NED 44,50
10 Eise BRANDSMA MN3 NED NED 45,53 PR SB
11 Jouke DOUMA MB1 NED NED 48,47 PR SB
12 Reinder POORTINGA MB1 NED NED 48,64 PR SB
13 Niek BIJMA MYB NED NED 49,35 PR SB
14 Mathijs BUMA MC2 NED NED 49,51 PR SB
15 Jeroen STORMER MB2 NED NED 49,92 SB
16 Oane-Jacob NAUTA MB1 NED NED 50,01 PR SB
17 Pieter ZIJLSTRA MYB NED NED 50,60 PR SB
18 Sem VISSER MC2 NED NED 51,18 PR SB
19 Bauke Pieter DIJKSTRA MC2 NED NED 52,09 SB
20 Jesper FEENSTRA MC1 NED NED 52,50 PR SB
21 Dirk de VRIES MB1 NED NED 53,20 PR SB
22 Frits BIJLAND M50 NED NED 54,02 PR SB
23 Jan Sietse BINNEMA MYB NED NED 54,34 SB
24 Minze ELGERSMA MYA NED NED 55,01 SB
25 Thijs VALKENHOEF MYB NED NED 55,42 PR SB
26 Jan-Hendrik HOEKSTRA MYB NED NED 55,80 PR SB
27 Rimmer DIJKSTRA MYA NED NED 57,24 PR SB
28 Hendrik ROTTINÉ MB1 NED NED 58,15 PR SB
29 Claas FRANKENA M? NED NED 1.00,72 PR SB
30 Jurre BOSCH MYB NED NED 1.03,30 PR SB
31 Jesper KROL MYB NED NED 1.05,26 PR SB
32 Jelke WIJBENGA MYB NED NED 1.05,65 PR SB
33 Jan-Friso ANEMA MYB NED NED 1.07,82 PR SB
34 Ate Jelmer ANNEMA MYA NED NED 1.08,98 PR SB
35 Harmen ZIJLSTRA MYB NED NED 1.09,32 PR SB
36 Jelmer KRAMER MYA NED NED 1.12,17 PR SB
37 Pieter van der VALK MC1 NED NED 1.14,25 SB
38 Sander KUIPERS MYB NED NED 1.16,02 PR SB
39 Brent MONSMA MYB NED NED 1.19,27 PR SB
DNS Johannes KOLKMAN MYB NED NED DNS
DNS Henk DIJKMAN MSA NED NED DNS
DNF Lars STRAVER MB1 NED NED DNF

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Men 10 November 2019

Rank Name Country Time
1 Elwin JONGMAN MN1 NED NED 1.54,07 SB
2 Max VISSCHER MN1 NED NED 1.59,34
3 Klaas POEPJES M45 NED NED 2.12,42 SB
4 Redmer van der MEER M30 NED NED 2.17,91

SB - Season Best

100m Men 10 November 2019

Rank Name Country Time
1 Lars STRAVER MB1 NED NED 11,25 SB
2 Mats BENDIJK MC1 NED NED 11,27
2 Johan TALSMA MC2 NED NED 11,27 SB
4 Hessel WESTRA M40 NED NED 11,33 SB
5 Samuel JANSEN MB1 NED NED 11,89 SB
6 Eelke Hessel WESTRA MB1 NED NED 12,01 SB
7 Jouke DOUMA MB1 NED NED 12,38 SB
8 Niek BIJMA MYB NED NED 12,40
9 Eise BRANDSMA MN3 NED NED 12,54 SB
10 Reinder POORTINGA MB1 NED NED 12,67 SB
11 Pieter ZIJLSTRA MYB NED NED 12,74 SB
12 Thijs VALKENHOEF MYB NED NED 12,89 SB
13 Jeroen STORMER MB2 NED NED 12,95 SB
14 Jan Sietse BINNEMA MYB NED NED 13,02 SB
14 Mathijs BUMA MC2 NED NED 13,02 SB
16 Dirk de VRIES MB1 NED NED 13,04 SB
17 Jesper FEENSTRA MC1 NED NED 13,16 SB
18 Minze ELGERSMA MYA NED NED 13,26 SB
19 Oane-Jacob NAUTA MB1 NED NED 13,28 SB
20 Sem VISSER MC2 NED NED 13,30 SB
21 Jelke WIJBENGA MYB NED NED 13,52 SB
22 Hendrik ROTTINÉ MB1 NED NED 13,72 SB
23 Bauke Pieter DIJKSTRA MC2 NED NED 13,82 SB
24 Auke ALKEMA MYD NED NED 13,98 SB
24 Frits BIJLAND M50 NED NED 13,98 SB
26 Rimmer DIJKSTRA MYA NED NED 14,05 SB
27 Bauke Gerben KALSBEEK MYC NED NED 14,06
28 Jan-Hendrik HOEKSTRA MYB NED NED 14,07 SB
29 Melle van der ZEE MYC NED NED 14,22 SB
30 Jurjen KRAMER MYF NED NED 14,29 SB
31 Abe WENDT MYC NED NED 14,30 SB
32 Jan-Friso ANEMA MYB NED NED 14,35 SB
33 Jurre BOSCH MYB NED NED 14,36 SB
34 Harmen ZIJLSTRA MYB NED NED 14,37 SB
34 Thymen JONGSMA MYC NED NED 14,37 SB
36 Tim POSTMA MYE NED NED 14,41
37 Jesper KROL MYB NED NED 14,43
38 Ate Jelmer ANNEMA MYA NED NED 14,47 SB
39 Yenthe de VRIES MYC NED NED 14,50 SB
40 Lars DIJCK MYD NED NED 14,55
41 Sander KUIPERS MYB NED NED 14,62 SB
42 Tijn BIJMA MYD NED NED 14,70 SB
43 Johannes KOLKMAN MYB NED NED 14,77 SB
44 Watse WESTRA MYC NED NED 14,89
45 Claas FRANKENA M? NED NED 14,93 SB
46 Jitse BOSCH MYD NED NED 15,00 SB
47 Pieter van der VALK MC1 NED NED 15,03 SB
48 Jelmer KRAMER MYA NED NED 15,16 SB
49 Floor BAAS (2008) MYC NED NED 15,22 SB
50 Levy BIJLAND MYC NED NED 15,44 SB
51 Sven VRIJ MYC NED NED 15,66 SB
52 Jente van der WIELEN MYD NED NED 16,19 SB
53 Hessel KRAMER MYD NED NED 16,22 SB
54 Tiemen DIJKSTRA MYC NED NED 16,33 SB
55 Elias WINTER MYC NED NED 16,84 SB
56 Brent MONSMA MYB NED NED 17,64 SB
57 Eelke KOLKMAN MYF NED NED 17,75 SB
58 Faas WENDT MYF NED NED 19,20 SB
59 Ruben BAKKER MYF NED NED 22,46 SB
DNS Henk DIJKMAN MSA NED NED DNS

SB - Season Best

300m Men 10 November 2019

Rank Name Country Time
1 Lars DIJCK MYD NED NED 35,09 SB
2 Thymen JONGSMA MYC NED NED 35,87 SB
3 Watse WESTRA MYC NED NED 36,88
4 Bauke Gerben KALSBEEK MYC NED NED 37,00
5 Tim POSTMA MYE NED NED 37,10 SB
6 Abe WENDT MYC NED NED 37,47 SB
7 Melle van der ZEE MYC NED NED 37,62 SB
8 Jurjen KRAMER MYF NED NED 38,82
9 Auke ALKEMA MYD NED NED 38,96 SB
10 Yenthe de VRIES MYC NED NED 40,00 SB
11 Elias WINTER MYC NED NED 40,66 SB
12 Jitse BOSCH MYD NED NED 41,93 SB
13 Floor BAAS (2008) MYC NED NED 42,23 SB
14 Hessel KRAMER MYD NED NED 42,40 SB
15 Tiemen DIJKSTRA MYC NED NED 43,09 SB
16 Levy BIJLAND MYC NED NED 43,56 SB
17 Sven VRIJ MYC NED NED 43,85 SB
18 Tijn BIJMA MYD NED NED 45,77
19 Jente van der WIELEN MYD NED NED 48,26 SB
20 Eelke KOLKMAN MYF NED NED 49,55 SB
21 Faas WENDT MYF NED NED 54,40 SB
22 Ruben BAKKER MYF NED NED 1.07,92 SB

SB - Season Best

Native Language Names