Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat.

Leeuwarden (NED) 17 November 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Men 17 November 2019

Rank Name Country Time
1 Sjoerd KLEINHUIS MSA NED NED 37,69 PR SB
2 Niek STOLHOF MA1 NED NED 38,29 PR SB
3 Dyon TALSMA MA1 NED NED 38,39 PR SB
4 Jornt DIJK MA2 NED NED 38,52
5 Michiel de JONG MB2 NED NED 39,00
6 Sjors TETTERO MB2 NED NED 39,18 SB
7 Joep HOFSTEDE MB2 NED NED 40,46 PR SB
8 Eskil HUITING MB1 NED NED 40,50
9 Jesse de LANGE MA1 NED NED 40,56
10 Stefan bij de WEG MA1 NED NED 40,88
11 Joren BOS MA2 NED NED 40,92
12 Johan TALSMA MC2 NED NED 41,60 PR SB
13 Brent BOS MB2 NED NED 41,95
14 Cor de VRIES MB2 NED NED 42,22 PR SB
15 Jilles TJOELKER MC2 NED NED 43,88 PR SB
16 Stefan van der MEER MA2 NED NED 44,37
16 Juup KUPERUS MB1 NED NED 44,37
18 Wopko FABER M45 NED NED 44,67
19 Jurgen ZOMERMAAND MC1 NED NED 45,04 PR SB
20 Thomas OOSTERWIJK MB1 NED NED 45,07 SB
21 Sybren KAMSTRA MB1 NED NED 45,19 SB
22 Rutmer BURGHOORN MB1 NED NED 45,38 PR SB
23 Bert PIEK M60 NED NED 45,87
24 Jarno HAITJEMA MYA NED NED 46,53
25 Tim ELFERINK MYA NED NED 46,59 PR SB
26 Rinze KOENEN MC1 NED NED 46,76 SB
27 Milan RIETVELD MYA NED NED 46,84 PR SB
28 Berend LANGE MYB NED NED 47,69 PR SB
29 Peike Joeri GEMSER MC2 NED NED 47,76
30 Tsjerk van der MEER MYB NED NED 47,80 PR SB
31 Kerst OENEMA M40 NED NED 48,03 SB
32 Robin METZ MYA NED NED 48,16 PR SB
33 Niek BIJMA MYB NED NED 48,23
34 Jan BOELEN M70 NED NED 48,63 SB
35 Pieter ZIJLSTRA MYB NED NED 49,76 PR SB
36 Bauke Pieter DIJKSTRA MC2 NED NED 49,89 SB
37 Sjoerd BAKKER (1964) M55 NED NED 49,92 PR SB
38 Kevin van CLEEF M35 NED NED 51,84 SB
39 Mathys FABER MYA NED NED 53,19
40 Minze ELGERSMA MYA NED NED 53,48 PR SB
41 Christian GROENHOF MYA NED NED 53,64 PR SB
42 Mart SYPERSMA MYC NED NED 55,31 PR SB
43 Sverre BAKKER MYC NED NED 55,85 PR SB
44 Rimmer DIJKSTRA MYA NED NED 55,87 PR SB
45 Niels van der WEIJ MYB NED NED 56,27
46 Niels MIEDEMA MYB NED NED 57,33 PR SB
47 Stijn SLOOT MYC NED NED 58,11 PR SB
48 Jordy van WIJNBERGEN MB2 NED NED 1.01,57
49 Jesper KROL MYB NED NED 1.03,56 PR SB
50 Sander KUIPERS MYB NED NED 1.04,57 PR SB
51 Doeke DELEA MYB NED NED 1.17,46 PR SB
DNF Jelte KAMSTRA MA1 NED NED DNF

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Men 17 November 2019

Rank Name Country Time
1 Jornt DIJK MA2 NED NED 1.16,57
2 Sjors TETTERO MB2 NED NED 1.17,70 SB
3 Jesse de LANGE MA1 NED NED 1.18,51
4 Stefan bij de WEG MA1 NED NED 1.20,21
5 Eskil HUITING MB1 NED NED 1.20,73
6 Jelte KAMSTRA MA1 NED NED 1.22,98 SB
7 Brent BOS MB2 NED NED 1.24,43
8 Johan TALSMA MC2 NED NED 1.27,37
9 Thomas OOSTERWIJK MB1 NED NED 1.28,78 SB
10 Sybren KAMSTRA MB1 NED NED 1.31,56 SB
11 Jurgen ZOMERMAAND MC1 NED NED 1.33,41 PR SB
12 Rinze KOENEN MC1 NED NED 1.34,40 PR SB
13 Tim ELFERINK MYA NED NED 1.34,67 PR SB
14 Jarno HAITJEMA MYA NED NED 1.36,02 PR SB
15 Robin METZ MYA NED NED 1.36,97 PR SB
16 Bauke Pieter DIJKSTRA MC2 NED NED 1.37,31 PR SB
17 Jan BOELEN M70 NED NED 1.38,36 SB
18 Kevin van CLEEF M35 NED NED 1.43,49 SB
19 Christian GROENHOF MYA NED NED 1.52,05 PR SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Men 17 November 2019

Rank Name Country Time
1 Sjoerd KLEINHUIS MSA NED NED 1.52,94
2 Dyon TALSMA MA1 NED NED 1.57,28 SB
3 Niek STOLHOF MA1 NED NED 1.58,64 SB
4 Michiel de JONG MB2 NED NED 2.00,32 PR SB
5 Joep HOFSTEDE MB2 NED NED 2.04,12 PR SB
6 Joren BOS MA2 NED NED 2.06,03
7 Stefan van der MEER MA2 NED NED 2.11,33
8 Jordy van WIJNBERGEN MB2 NED NED 2.11,40 SB
9 Cor de VRIES MB2 NED NED 2.17,18
10 Jilles TJOELKER MC2 NED NED 2.18,60 PR SB
11 Rutmer BURGHOORN MB1 NED NED 2.22,11
12 Bert PIEK M60 NED NED 2.22,67 SB
13 Peike Joeri GEMSER MC2 NED NED 2.28,03
14 Sjoerd BAKKER (1964) M55 NED NED 2.35,24 PR SB
15 Kerst OENEMA M40 NED NED 2.40,05 SB
DNS Wopko FABER M45 NED NED DNS
DQ Juup KUPERUS MB1 NED NED DQ

PR - Personal Record, SB - Season Best

3000m Men 17 November 2019

Rank Name Country Time
1 Stan SPRINGER MA1 NED NED 4.06,42
2 Remco LANGEMAIRE MA2 NED NED 4.07,53 SB
3 Ole ten HOVE MN1 NED NED 4.16,14 SB
4 Sipke Daniël SIJTSEMA MB2 NED NED 4.16,78
5 Jonathan PENNINGA MB2 NED NED 4.27,10
6 Friso van der BIJL MA1 NED NED 4.38,54 PR SB
7 Udo van der WIER MB1 NED NED 4.40,83
8 Giancarlo LOPEZ MB1 NED NED 4.45,36 PR SB
9 Lars STRAVER MB1 NED NED 4.50,53 PR SB
10 Heine DEELSTRA M60 NED NED 5.13,80 SB
DNF Finn ten HOVE MN3 NED NED DNF

PR - Personal Record, SB - Season Best

100m Men 17 November 2019

Rank Name Country Time
1 Milan RIETVELD MYA NED NED 12,15 SB
2 Niek BIJMA MYB NED NED 12,41
3 Berend LANGE MYB NED NED 12,75 SB
4 Pieter ZIJLSTRA MYB NED NED 12,78
5 Max KROON MYA NED NED 12,87
6 Tsjerk van der MEER MYB NED NED 12,96 SB
7 Minze ELGERSMA MYA NED NED 13,11 SB
8 Niels MIEDEMA MYB NED NED 13,25 SB
9 Mart SYPERSMA MYC NED NED 13,40 SB
10 Mathys FABER MYA NED NED 13,51 SB
11 Jelmer TASMA MYD NED NED 13,82 SB
11 Jelte HELLINGA MYB NED NED 13,82 SB
13 Sverre BAKKER MYC NED NED 13,87 SB
14 Niels van der WEIJ MYB NED NED 13,89
15 Tim POSTMA MYE NED NED 13,96 SB
16 Tijmen KIWIET MYC NED NED 14,17 SB
17 Stijn SLOOT MYC NED NED 14,21
18 Rimmer DIJKSTRA MYA NED NED 14,30
19 Jente KIWIET MYC NED NED 14,38 SB
20 Jeroen WESSELS MYD NED NED 14,43 SB
21 Doeke DELEA MYB NED NED 14,53 SB
22 Jesper KROL MYB NED NED 14,77
23 Nathan ANDRINGA MYC NED NED 14,86
23 Sven VRIJ MYC NED NED 14,86 SB
25 Sander KUIPERS MYB NED NED 14,87
26 Tijn BIJMA MYD NED NED 14,95
27 Anton BOERSMA MYE NED NED 14,97 SB
28 Ids HELLINGA MYE NED NED 15,34 SB
29 Mark van der WEIJ MYD NED NED 15,88
30 Rutger HELLINGA MYD NED NED 16,12 SB

SB - Season Best

300m Men 17 November 2019

Rank Name Country Time
1 Jelmer TASMA MYD NED NED 35,59
2 Tim POSTMA MYE NED NED 37,90
3 Jente KIWIET MYC NED NED 38,60 SB
4 Nathan ANDRINGA MYC NED NED 39,60
5 Tijmen KIWIET MYC NED NED 39,61 SB
6 Jeroen WESSELS MYD NED NED 40,06 SB
7 Tijn BIJMA MYD NED NED 40,20
8 Anton BOERSMA MYE NED NED 41,04
9 Ids HELLINGA MYE NED NED 42,61
10 Sven VRIJ MYC NED NED 42,84 SB
11 Mark van der WEIJ MYD NED NED 43,15 SB
12 Rutger HELLINGA MYD NED NED 43,17

SB - Season Best

700m Men 17 November 2019

Rank Name Country Time
1 Max KROON MYA NED NED 1.12,18
2 Jelte HELLINGA MYB NED NED 1.17,05 SB

SB - Season Best

Native Language Names