Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat.

Leeuwarden (NED) 17 November 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Ladies 17 November 2019

Rank Name Country Time
1 Anouk KAREL LN4 NED NED 41,08
2 Tessa OUDMAN LN1 NED NED 41,97
3 Sylke KAS LA1 NED NED 42,04
4 Amber BARTELDS LN1 NED NED 42,37
5 Renée BAAS LB2 NED NED 42,81
5 Sanne OOSTERWIJK LC2 NED NED 42,81 PR SB
7 Marieke de VRIES LC2 NED NED 43,13 PR SB
8 Fenna de BOER LB2 NED NED 43,54
9 Silke HIJMA LB1 NED NED 43,71
10 Mayke VRIESINGA LC1 NED NED 44,07 SB
11 Bianca van der MEER LB2 NED NED 44,67 SB
12 Cerinthe de JONGE LC2 NED NED 44,82 PR SB
13 Renske WINTERS L40 NED NED 44,85
14 Quinty van WIJNBERGEN LA1 NED NED 45,05 SB
15 Donna Noor GEMSER LC1 NED NED 45,18 SB
16 Stephanie BUNTE LSA NED NED 45,29 SB
17 Julie van der TEMPEL LB2 NED NED 45,49
18 Hilde VEENSTRA LB1 NED NED 46,24 PR SB
19 Marloes LEISTRA LC2 NED NED 46,43
20 Danieke STAVLEU LB1 NED NED 46,74 SB
21 Vrouke KERSSIES LC2 NED NED 46,75
22 Rosa Lieke SMITS LC1 NED NED 47,05 PR SB
23 Maren de GRAAF LC2 NED NED 47,06 PR SB
24 Elbrich NICOLAY LC1 NED NED 47,41
25 Alicia van der TEMPEL LC1 NED NED 48,57
26 Femke SLAGMAN LC1 NED NED 48,97 PR SB
27 Femke van der HOEK LC2 NED NED 49,06 PR SB
28 Marlies de JONG L55 NED NED 49,49 SB
29 Julia van der MEULEN (2002) LB2 NED NED 49,54 SB
30 Jasmin van der TERP LC1 NED NED 50,31
30 Daniek SIPMA LB1 NED NED 50,31
32 Sybrich Amarins WESTRA LC1 NED NED 50,47
33 Marije BURGHOORN LYA NED NED 51,67 PR SB
34 Barbara HEERSCHOP L65 NED NED 51,91
35 Femke BOSKMA LYA NED NED 52,53
36 Nora Lieke de VRIES LYA NED NED 52,65 PR SB
37 Sophie KROONDIJK LYB NED NED 52,96 PR SB
38 Femke BROUWER LYA NED NED 53,50 PR SB
39 Lieke VISSER LYB NED NED 54,13 PR SB
40 Thea KROONTJE L75 NED NED 54,99
41 Joke WITTENBERG L65 NED NED 56,50
42 Tessa TASMA LYB NED NED 57,22
43 Maaike BROUWER LYC NED NED 57,49 PR SB
44 Tessa ANDRINGA LYA NED NED 59,55 SB
45 Evie HOEKSTRA LYB NED NED 1.06,21 PR SB
DNS Eke van der MEULEN LC1 NED NED DNS
DNS Sascha SCHENK LB2 NED NED DNS
DNS Henny de VRIES LA1 NED NED DNS

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Ladies 17 November 2019

Rank Name Country Time
1 Tessa OUDMAN LN1 NED NED 1.24,48 SB
2 Sanne OOSTERWIJK LC2 NED NED 1.24,77
3 Amber BARTELDS LN1 NED NED 1.25,22
4 Silke HIJMA LB1 NED NED 1.26,06
5 Mayke VRIESINGA LC1 NED NED 1.29,00 PR SB
6 Renske WINTERS L40 NED NED 1.29,48
7 Donna Noor GEMSER LC1 NED NED 1.29,69 SB
8 Hilde VEENSTRA LB1 NED NED 1.32,76 PR SB
9 Marloes LEISTRA LC2 NED NED 1.34,45
10 Rosa Lieke SMITS LC1 NED NED 1.35,54 PR SB
11 Sybrich Amarins WESTRA LC1 NED NED 1.37,54 PR SB
12 Maren de GRAAF LC2 NED NED 1.38,43 PR SB
13 Daniek SIPMA LB1 NED NED 1.39,26 PR SB
14 Julia van der MEULEN (2002) LB2 NED NED 1.44,15 SB
15 Marije BURGHOORN LYA NED NED 1.45,35 PR SB
16 Nora Lieke de VRIES LYA NED NED 1.46,00 PR SB
17 Femke BOSKMA LYA NED NED 1.47,56 PR SB
DNS Anouk KAREL LN4 NED NED DNS

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Ladies 17 November 2019

Rank Name Country Time
1 Sylke KAS LA1 NED NED 2.12,18
2 Renée BAAS LB2 NED NED 2.15,48 SB
3 Marieke de VRIES LC2 NED NED 2.15,73 PR SB
4 Julie van der TEMPEL LB2 NED NED 2.15,89
5 Bianca van der MEER LB2 NED NED 2.17,57 SB
6 Fenna de BOER LB2 NED NED 2.18,20
7 Sascha SCHENK LB2 NED NED 2.18,96 SB
8 Stephanie BUNTE LSA NED NED 2.19,47 SB
9 Quinty van WIJNBERGEN LA1 NED NED 2.21,56 SB
10 Vrouke KERSSIES LC2 NED NED 2.24,59 PR SB
11 Danieke STAVLEU LB1 NED NED 2.27,14
12 Cerinthe de JONGE LC2 NED NED 2.27,85 PR SB
13 Elbrich NICOLAY LC1 NED NED 2.28,51 PR SB
14 Eke van der MEULEN LC1 NED NED 2.29,30 PR SB
15 Marlies de JONG L55 NED NED 2.31,50 SB
16 Jasmin van der TERP LC1 NED NED 2.31,51 PR SB
17 Femke SLAGMAN LC1 NED NED 2.31,96 PR SB
18 Alicia van der TEMPEL LC1 NED NED 2.32,70 PR SB
19 Femke van der HOEK LC2 NED NED 2.35,39 PR SB
20 Thea KROONTJE L75 NED NED 2.41,71 MB SB
21 Barbara HEERSCHOP L65 NED NED 2.44,07 SB
22 Joke WITTENBERG L65 NED NED 2.51,78 SB
DNS Henny de VRIES LA1 NED NED DNS

MB - Masters Best, PR - Personal Record
SB - Season Best

3000m Ladies 17 November 2019

Rank Name Country Time
1 Mayke KOSTER LA1 NED NED 4.38,96
2 Amber DUIZENDSTRAAL LB2 NED NED 4.44,01 PR SB
3 Berit HUITING LA1 NED NED 4.44,38 PR SB
4 Lotte Marije HUITEMA LB2 NED NED 5.03,67
5 Marieke GERBRANDY LA1 NED NED 5.04,84 SB
6 Marcha LICH LB2 NED NED 5.07,88 SB
7 Roos de VRIES LC2 NED NED 5.20,66 PR SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

100m Ladies 17 November 2019

Rank Name Country Time
1 Janine POSTMA LYA NED NED 13,00 SB
2 Maaike LAND LYA NED NED 13,13
3 Sophie KROONDIJK LYB NED NED 13,39 SB
4 Carlijn KROON LYA NED NED 13,69 SB
5 Lise DIJKSTRA LYD NED NED 13,73
6 Femke BROUWER LYA NED NED 13,77 SB
7 Maaike BROUWER LYC NED NED 13,88 SB
8 Nine Brecht OOSTERHOF LYB NED NED 14,01 SB
9 Lieke VISSER LYB NED NED 14,05 SB
10 Tessa TASMA LYB NED NED 14,13 SB
11 Antje YPMA LYE NED NED 14,42 SB
12 Tessa ANDRINGA LYA NED NED 14,49 SB
13 Sterre STRUIK LYD NED NED 14,56 SB
14 Frederique SLOT LYA NED NED 14,69 SB
15 Sanne BRINKSMA LYD NED NED 14,78
16 Evie HOEKSTRA LYB NED NED 14,96 SB
17 Jildau de VRIES LYD NED NED 15,07 SB
18 Mirjam de VRIES LYD NED NED 15,27 SB
19 Dautsen van de MEER LYE NED NED 15,57 SB
20 Evi Daniëlle SMITS LYE NED NED 16,16 SB
21 Mirna van der TERP LYF NED NED 16,39 SB
22 Lotte ANDRINGA LYE NED NED 17,17

SB - Season Best

300m Ladies 17 November 2019

Rank Name Country Time
1 Lise DIJKSTRA LYD NED NED 34,92
2 Antje YPMA LYE NED NED 36,54 SB
3 Sanne BRINKSMA LYD NED NED 37,29 SB
4 Jildau de VRIES LYD NED NED 39,32 SB
5 Dautsen van de MEER LYE NED NED 41,04
6 Evi Daniëlle SMITS LYE NED NED 41,98 SB
7 Mirjam de VRIES LYD NED NED 42,22
8 Sterre STRUIK LYD NED NED 42,52
9 Mirna van der TERP LYF NED NED 44,84 SB
10 Lotte ANDRINGA LYE NED NED 46,59 SB

SB - Season Best

700m Ladies 17 November 2019

Rank Name Country Time
1 Janine POSTMA LYA NED NED 1.16,88
2 Frederique SLOT LYA NED NED 1.17,05 SB
3 Maaike LAND LYA NED NED 1.17,59
4 Nine Brecht OOSTERHOF LYB NED NED 1.17,75 SB
5 Carlijn KROON LYA NED NED 1.19,44 SB

SB - Season Best

Native Language Names