Rabo Holland Cup 2 / Kraantje Lek
Haarlem (NED) 23 - 24 November 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Women 23 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sacha vander WEIDE | LA1 | NED | 41,21 | SB | |
2 | Esther KIEL | LN4 | NED | 41,22 | ||
3 | Aveline HIJLKEMA | LSA | NED | 41,77 | ||
4 | Paulien VERHAAR | LN1 | NED | 41,80 | ||
5 | Muriël MEIJER (1999) | LN2 | NED | 41,86 | ||
6 | Kim TALSMA | LA2 | NED | 42,09 | ||
7 | Roza BLOKKER | LSA | NED | 42,18 | SB | |
8 | Britt de BOER | LN2 | NED | 42,41 | ||
9 | Naomi van der WERF | LN2 | NED | 42,44 | ||
10 | Eline van VOORDEN | LA2 | NED | 42,50 | ||
11 | Ruth BALVERT | LA2 | NED | 42,75 | ||
12 | Marieke DRIESPRONG | LN1 | NED | 42,78 | ||
13 | Lianne KOETSIER | LA1 | NED | 42,84 | ||
14 | Marjolein van der STEEN | LSA | NED | 42,89 | ||
15 | Famke MINNEE | LA1 | NED | 43,12 | ||
16 | Jitte GJALTEMA | LN3 | NED | 43,24 | ||
17 | Amber BARTELDS | LN1 | NED | 43,33 | ||
18 | Sterre JONKERS | LN2 | NED | 43,47 | ||
19 | Kayleigh ter LAAK | LA1 | NED | 43,84 | ||
20 | Evelieke KOOL | LA2 | NED | 43,87 | ||
21 | Nikki van der ZEE | LN2 | NED | 43,92 | ||
22 | Eva van TIL | LN1 | NED | 43,93 | ||
23 | Madelief de JONG | LN1 | NED | 44,02 | ||
24 | Eline JANSEN (2002) | LA1 | NED | 44,44 |
SB - Season Best
1500m Women 23 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roza BLOKKER | LSA | NED | 2.03,40 | ||
2 | Esther KIEL | LN4 | NED | 2.03,83 | ||
3 | Aveline HIJLKEMA | LSA | NED | 2.04,24 | ||
4 | Paulien VERHAAR | LN1 | NED | 2.04,40 | ||
5 | Muriël MEIJER (1999) | LN2 | NED | 2.06,83 | ||
6 | Naomi van der WERF | LN2 | NED | 2.07,95 | ||
7 | Kim TALSMA | LA2 | NED | 2.08,08 | SB | |
8 | Marieke DRIESPRONG | LN1 | NED | 2.08,36 | ||
9 | Eline van VOORDEN | LA2 | NED | 2.08,71 | ||
10 | Sterre JONKERS | LN2 | NED | 2.09,52 | ||
11 | Britt de BOER | LN2 | NED | 2.10,91 | SB | |
12 | Eline JANSEN (2002) | LA1 | NED | 2.11,32 | ||
13 | Nikki van der ZEE | LN2 | NED | 2.11,37 | ||
14 | Famke MINNEE | LA1 | NED | 2.11,53 | ||
15 | Eva van TIL | LN1 | NED | 2.12,44 | ||
16 | Kayleigh ter LAAK | LA1 | NED | 2.12,96 | ||
17 | Amber BARTELDS | LN1 | NED | 2.12,97 | ||
18 | Sacha vander WEIDE | LA1 | NED | 2.12,99 | ||
19 | Jitte GJALTEMA | LN3 | NED | 2.13,60 | ||
20 | Marjolein van der STEEN | LSA | NED | 2.15,33 | ||
21 | Madelief de JONG | LN1 | NED | 2.15,75 | ||
22 | Ruth BALVERT | LA2 | NED | 2.16,19 | ||
23 | Lianne KOETSIER | LA1 | NED | 2.16,29 | ||
24 | Evelieke KOOL | LA2 | NED | 2.18,61 |
SB - Season Best
1000m Women 24 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Esther KIEL | LN4 | NED | 1.20,62 | ||
2 | Roza BLOKKER | LSA | NED | 1.21,19 | SB | |
3 | Paulien VERHAAR | LN1 | NED | 1.21,53 | ||
4 | Aveline HIJLKEMA | LSA | NED | 1.22,43 | ||
5 | Muriël MEIJER (1999) | LN2 | NED | 1.22,72 | ||
6 | Kim TALSMA | LA2 | NED | 1.22,73 | SB | |
7 | Britt de BOER | LN2 | NED | 1.22,94 | PR SB | |
8 | Naomi van der WERF | LN2 | NED | 1.23,41 | ||
9 | Eline van VOORDEN | LA2 | NED | 1.23,84 | SB | |
10 | Sacha vander WEIDE | LA1 | NED | 1.23,89 | ||
11 | Famke MINNEE | LA1 | NED | 1.23,95 | ||
12 | Marjolein van der STEEN | LSA | NED | 1.24,58 | ||
13 | Nikki van der ZEE | LN2 | NED | 1.24,81 | ||
14 | Eline JANSEN (2002) | LA1 | NED | 1.25,10 | ||
15 | Sterre JONKERS | LN2 | NED | 1.25,32 | SB | |
16 | Eva van TIL | LN1 | NED | 1.25,80 | SB | |
17 | Amber BARTELDS | LN1 | NED | 1.26,00 | ||
18 | Ruth BALVERT | LA2 | NED | 1.26,06 | ||
19 | Jitte GJALTEMA | LN3 | NED | 1.26,23 | ||
20 | Kayleigh ter LAAK | LA1 | NED | 1.27,17 | ||
21 | Madelief de JONG | LN1 | NED | 1.27,74 | SB | |
DQ | Evelieke KOOL | LA2 | NED | DQ | ||
WDR | Marieke DRIESPRONG | LN1 | NED | WDR |
PR - Personal Record, SB - Season Best
3000m Women 24 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roza BLOKKER | LSA | NED | 4.19,42 | ||
2 | Esther KIEL | LN4 | NED | 4.21,35 | ||
3 | Paulien VERHAAR | LN1 | NED | 4.23,29 | ||
4 | Aveline HIJLKEMA | LSA | NED | 4.25,11 | ||
5 | Naomi van der WERF | LN2 | NED | 4.30,21 | ||
6 | Eline van VOORDEN | LA2 | NED | 4.31,40 | ||
7 | Sterre JONKERS | LN2 | NED | 4.31,43 | ||
8 | Kim TALSMA | LA2 | NED | 4.31,86 | ||
9 | Muriël MEIJER (1999) | LN2 | NED | 4.32,70 | ||
10 | Eline JANSEN (2002) | LA1 | NED | 4.33,11 | ||
11 | Famke MINNEE | LA1 | NED | 4.36,64 | ||
12 | Eva van TIL | LN1 | NED | 4.38,55 | ||
13 | Britt de BOER | LN2 | NED | 4.40,58 | SB | |
14 | Nikki van der ZEE | LN2 | NED | 4.43,87 | ||
15 | Kayleigh ter LAAK | LA1 | NED | 4.44,90 | ||
16 | Madelief de JONG | LN1 | NED | 4.47,34 | ||
17 | Evelieke KOOL | LA2 | NED | 4.52,95 | ||
18 | Jitte GJALTEMA | LN3 | NED | 4.53,14 | ||
19 | Ruth BALVERT | LA2 | NED | 5.00,73 | ||
20 | Marjolein van der STEEN | LSA | NED | 5.04,38 |
SB - Season Best
Native Language Names