Baanwedstrijd Pupillen / Lange Afstanden C Junioren en Ouder

Heerenveen (NED) 25 November 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl

3000m Men 25 November 2019

Rank Name Country Time
1 Tim PRINS MB1 NED NED 4.05,21 PR SB
2 Jesse de LANGE MA1 NED NED 4.06,90 PR SB
3 Hidde WESTRA MB1 NED NED 4.07,45 PR SB
4 Michiel KOK MN1 NED NED 4.09,13 PR SB
5 Mathijs van ZWIETEN MA1 NED NED 4.14,09
6 Rinze Bart de GLEE MB1 NED NED 4.16,80 SB
7 Mats BENDIJK MC1 NED NED 4.17,93 PR SB
8 Mads KUIKEN MB2 NED NED 4.19,69 SB
9 Jelmer KOEHOORN MA2 NED NED 4.20,64 PR SB
10 Sil van der VEEN MC1 NED NED 4.20,94 PR SB
11 Mika KOLDER MC1 NED NED 4.22,17 PR SB
12 Christiaan LAND MB2 NED NED 4.27,83 PR SB
13 Wopko FABER M45 NED NED 4.31,41 SB
14 Thomas OOSTERWIJK MB1 NED NED 4.32,28 SB
15 Lars MEIJER MB1 NED NED 4.33,70 PR SB
16 Sietse de VRIES MC1 NED NED 4.38,77 PR SB
17 Chris de VELDE MC1 NED NED 4.40,40 PR SB
18 Cor BORST MB1 NED NED 4.41,17 PR SB
19 Peike Joeri GEMSER MC2 NED NED 4.41,74 PR SB
20 Erben RENS MB1 NED NED 4.43,63 PR SB
21 Willem de VRIES (2002) MB2 NED NED 4.45,66 PR SB
22 Robbert Jan van HARDEVELD MC1 NED NED 4.47,52
23 Niek KAMSTRA MC2 NED NED 4.52,62
24 Tjibbe de VRIES MB1 NED NED 4.52,73
25 Johan BOUWHUIS MC1 NED NED 4.53,65 PR SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

5000m Men 25 November 2019

Rank Name Country Time
1 Guillaume VISSER MA2 NED NED 7.22,86 PR SB
2 Laurens TAEKEMA M40 NED NED 7.46,58 PR SB
3 Jetse TEUNISSEN MB2 NED NED 7.58,31 PR SB
4 Tim de BOOM M30 NED NED 8.21,14

PR - Personal Record, SB - Season Best

500m Men - Pupillen 25 November 2019

Rank Name Country Time
1 Niek BIJMA MYB NED NED 46,87 PR SB
2 Rick SCHUURMAN MYB NED NED 47,65
3 Berend LANGE MYB NED NED 48,86
4 Anton van der TOL MYC NED NED 52,79 PR SB
5 Jorn WERKMAN MYC NED NED 53,95
6 Colin de VELDE MYD NED NED 55,73 PR SB
7 Sem de VRIES MYB NED NED 1.06,89 PR SB
8 Wester van der HEIDE MYC NED NED 1.07,96

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Men - Pupillen 25 November 2019

Rank Name Country Time
1 Colin BREED MYA NED NED 1.31,68 PR SB
2 Joop SINNEMA MYA NED NED 1.32,67 PR SB
3 Tim ELFERINK MYA NED NED 1.33,90 PR SB
4 Mats WESTRA (2007) MYA NED NED 1.36,41 PR SB
5 Jeen HOOGLAND MYA NED NED 1.41,36 PR SB
6 Thijs WIERSMA MYB NED NED 1.43,51 PR SB
7 Floris van HARDEVELD MYB NED NED 1.45,46 PR SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

300m Men - Pupillen 25 November 2019

Rank Name Country Time
1 Colin BREED MYA NED NED 27,91
2 Joop SINNEMA MYA NED NED 29,66
3 Rick SCHUURMAN MYB NED NED 29,97
3 Tim ELFERINK MYA NED NED 29,97 SB
5 Niek BIJMA MYB NED NED 30,23 SB
6 Floris van HARDEVELD MYB NED NED 30,46
7 Jeen HOOGLAND MYA NED NED 30,65 SB
8 Mats WESTRA (2007) MYA NED NED 30,98
9 Berend LANGE MYB NED NED 31,38
10 Thijs WIERSMA MYB NED NED 32,86
11 Anton van der TOL MYC NED NED 33,07 SB
12 Jorn WERKMAN MYC NED NED 33,85
13 Colin de VELDE MYD NED NED 34,25
14 Simon van BEEKHUIZEN MYC NED NED 36,23 SB
15 Mats RABBINGE MYC NED NED 36,91 SB
16 Bart NAGELHOUT MYB NED NED 37,65 SB
17 Wessel JACOBS-MONSEES MYA NED NED 37,77 SB
18 Wester van der HEIDE MYC NED NED 39,57 SB
19 Sem de VRIES MYB NED NED 41,39 SB
20 Hidde OORD MYD NED NED 43,22
21 Tieme BOUMA MYE NED NED 45,64 SB
22 Hugo van BEEKHUIZEN MYE NED NED 48,59 SB

SB - Season Best

300m (2) Men - Pupillen 25 November 2019

Rank Name Country Time
1 Mats RABBINGE MYC NED NED 36,11 SB
2 Simon van BEEKHUIZEN MYC NED NED 37,14
3 Bart NAGELHOUT MYB NED NED 38,74
4 Hidde OORD MYD NED NED 42,20 SB
5 Tieme BOUMA MYE NED NED 44,27 SB
6 Wessel JACOBS-MONSEES MYA NED NED 44,35
7 Hugo van BEEKHUIZEN MYE NED NED 48,96

SB - Season Best

Native Language Names