Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup

Leeuwarden (NED) 8 December 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Women 8 December 2019

Rank Name Country Time
1 Henny de VRIES LA1 NED NED 40,51 PR SB
2 Jildou HOEKSTRA LB1 NED NED 41,85 PR SB
3 Jildou SCHAAF LB1 NED NED 41,93 SB
4 Sanne OOSTERWIJK LC2 NED NED 42,62 PR SB
5 Marieke de VRIES LC2 NED NED 43,09 PR SB
6 Mayke VRIESINGA LC1 NED NED 43,74
7 Lisan van der LINDE LB2 NED NED 44,71 PR SB
8 Caitlin de GROOT LC1 NED NED 45,28
9 Britt van de PUT LC2 NED NED 45,33
9 Lotte Marije HUITEMA LB2 NED NED 45,33
11 Donna Noor GEMSER LC1 NED NED 45,49
12 Anna Marit SYBRANDI LB1 NED NED 45,77
13 Isa STEEGSTRA LC1 NED NED 46,12
14 Lotte DONDERWINKEL LC1 NED NED 46,30 PR SB
15 Elbrich NICOLAY LC1 NED NED 46,81 PR SB
16 Nynke VISSER (2006) LC1 NED NED 47,02 PR SB
17 Eke van der MEULEN LC1 NED NED 47,65 PR SB
18 Kim DIJKSTRA LB1 NED NED 48,04 PR SB
19 Sybrich Amarins WESTRA LC1 NED NED 49,74 PR SB
20 Anna van der LEI LC2 NED NED 50,23
21 Jildau de GRAAF LYA NED NED 50,70 PR SB
22 Jasmin van der TERP LC1 NED NED 50,75
23 Elise SPIJKSMA LB1 NED NED 51,01
24 Femke van der MEULEN LC1 NED NED 51,40 SB
25 Mirthe van der MEULEN LC1 NED NED 51,59 SB
26 Jenieke KUIKEN LC2 NED NED 51,91
27 Mirte de GROOT LC1 NED NED 54,52 SB
28 Tessa SMIT LYA NED NED 55,66 PR SB
29 Kimberley de LANG LC1 NED NED 1.06,27

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Women 8 December 2019

Rank Name Country Time
1 Lisan van der LINDE LB2 NED NED 1.28,31 PR SB
2 Anna Marit SYBRANDI LB1 NED NED 1.30,13 SB
3 Caitlin de GROOT LC1 NED NED 1.32,26
4 Lotte DONDERWINKEL LC1 NED NED 1.35,20 PR SB
5 Eke van der MEULEN LC1 NED NED 1.35,90 PR SB
6 Nynke VISSER (2006) LC1 NED NED 1.38,56 PR SB
7 Sybrich Amarins WESTRA LC1 NED NED 1.40,13
8 Jasmin van der TERP LC1 NED NED 1.41,62
9 Mirthe van der MEULEN LC1 NED NED 1.42,02 PR SB
10 Femke van der MEULEN LC1 NED NED 1.42,68 SB
11 Anna van der LEI LC2 NED NED 1.43,10 PR SB
12 Jildau de GRAAF LYA NED NED 1.46,45 PR SB
13 Elise SPIJKSMA LB1 NED NED 1.47,06
14 Tessa SMIT LYA NED NED 1.57,42 PR SB
15 Mirte de GROOT LC1 NED NED 1.59,68 PR SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Women 8 December 2019

Rank Name Country Time
1 Henny de VRIES LA1 NED NED 2.08,61 PR SB
2 Sanne OOSTERWIJK LC2 NED NED 2.09,78 SB
3 Marieke de VRIES LC2 NED NED 2.17,76
4 Mayke VRIESINGA LC1 NED NED 2.18,97
5 Donna Noor GEMSER LC1 NED NED 2.19,57
6 Isa STEEGSTRA LC1 NED NED 2.22,91 PR SB
7 Kimberley de LANG LC1 NED NED 2.23,48 PR SB
8 Britt van de PUT LC2 NED NED 2.26,48
9 Elbrich NICOLAY LC1 NED NED 2.28,08 PR SB
10 Kim DIJKSTRA LB1 NED NED 2.41,04 PR SB
11 Jenieke KUIKEN LC2 NED NED 2.43,23 PR SB
DQ Jildou HOEKSTRA LB1 NED NED DQ
WDR Jildou SCHAAF LB1 NED NED WDR
WDR Lotte Marije HUITEMA LB2 NED NED WDR

PR - Personal Record, SB - Season Best

3000m Women 8 December 2019

Rank Name Country Time
1 Danieke STAVLEU LB1 NED NED 5.12,29 PR SB
2 Daniek SIPMA LB1 NED NED 5.29,91 PR SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

100m Women - Junioren B/C 8 December 2019

Rank Name Country Time
1 Cerinthe de JONGE LC2 NED NED 11,83 SB
2 Zara KROON LC1 NED NED 12,37 SB
3 Nynke TINGA LC1 NED NED 13,00 SB

SB - Season Best

100m (2) Women - Junioren B/C 8 December 2019

Rank Name Country Time
1 Cerinthe de JONGE LC2 NED NED 11,79 SB
2 Zara KROON LC1 NED NED 12,59
3 Nynke TINGA LC1 NED NED 13,21

SB - Season Best

300m Women - Junioren B/C 8 December 2019

Rank Name Country Time
1 Cerinthe de JONGE LC2 NED NED 28,40 SB
2 Zara KROON LC1 NED NED 30,37
3 Nynke TINGA LC1 NED NED 31,14 SB

SB - Season Best

300m (2) Women - Junioren B/C 8 December 2019

Rank Name Country Time
1 Cerinthe de JONGE LC2 NED NED 28,56
2 Zara KROON LC1 NED NED 30,25
3 Nynke TINGA LC1 NED NED 31,48

500m Women - Pupillen 8 December 2019

Rank Name Country Time
1 Marika de GLEE LYA NED NED 46,07 PR SB
2 Nienke VALKENBURG LYA NED NED 47,17
3 Willeke BOUWHUIS LYB NED NED 48,33
4 Lieke HIJLKEMA LYA NED NED 48,47 PR SB
5 Rianne van der LEIJ LYA NED NED 48,87
6 Laura de VRIES LYA NED NED 49,31
7 Femke BOSKMA LYA NED NED 51,14 PR SB
8 Anouk CNOSSEN LYA NED NED 51,77
9 Sanne-Marije TIESMA LYA NED NED 51,83
10 Femke BROUWER LYA NED NED 52,00 PR SB
11 Sophie KROONDIJK LYB NED NED 52,04 PR SB
12 Ilse SIETSMA LYA NED NED 52,14 PR SB
13 Janine POSTMA LYA NED NED 52,38 PR SB
14 Maaike LAND LYA NED NED 52,73
15 Tess WERKMAN LYA NED NED 52,81
16 Nine Brecht OOSTERHOF LYB NED NED 53,89 PR SB
17 Marit van der MEER (2008.01) LYB NED NED 53,93
18 Frederique SLOT LYA NED NED 54,13 PR SB
19 Welmoed van der WIELEN LYB NED NED 54,17 PR SB
20 Amber WIETSMA LYB NED NED 54,60 PR SB
21 Flore LENIS LYA NED NED 55,17 PR SB
22 Lieke WIERSMA LYA NED NED 55,49
23 Tessa TASMA LYB NED NED 57,29
24 Wytske HUITEMA LYB NED NED 58,31
25 Fenna BOSMA LYB NED NED 59,55 PR SB
26 Fenna STAVLEU LYA NED NED 1.06,23
27 Evie HOEKSTRA LYB NED NED 1.06,50
28 Tessa ANDRINGA LYA NED NED 1.09,54
DQ Freya GOERRES LYB NED NED DQ

PR - Personal Record, SB - Season Best

300m Women - Pupillen 8 December 2019

Rank Name Country Time
1 Marika de GLEE LYA NED NED 29,46
2 Nienke VALKENBURG LYA NED NED 29,81 SB
3 Willeke BOUWHUIS LYB NED NED 29,87
4 Rianne van der LEIJ LYA NED NED 30,42
5 Lieke HIJLKEMA LYA NED NED 30,62 SB
6 Laura de VRIES LYA NED NED 30,96
7 Rozina VELDSTRA LYC NED NED 32,09
8 Femke BOSKMA LYA NED NED 32,60 SB
9 Sanne-Marije TIESMA LYA NED NED 32,76 SB
10 Maaike LAND LYA NED NED 32,78
11 Marit van der MEER (2008.01) LYB NED NED 32,81
12 Janine POSTMA LYA NED NED 32,84
13 Anouk CNOSSEN LYA NED NED 32,91
14 Freya GOERRES LYB NED NED 32,94 SB
15 Ilse SIETSMA LYA NED NED 32,98
16 Sophie KROONDIJK LYB NED NED 33,01 SB
17 Neeltsje de BOER LYD NED NED 33,37 SB
18 Tess WERKMAN LYA NED NED 33,42
19 Welmoed van der WIELEN LYB NED NED 33,51 SB
20 Eva Sofie ELFERINK LYC NED NED 33,61
21 Mariska STEGENGA LYC NED NED 33,79 SB
22 Femke BROUWER LYA NED NED 33,93 SB
23 Lise DIJKSTRA LYD NED NED 34,13 SB
24 Janna Wietske van der ENDE LYD NED NED 34,43
25 Lieke WIERSMA LYA NED NED 34,68 SB
26 Amber FELLER LYC NED NED 34,76
27 Antje YPMA LYE NED NED 34,93 SB
28 Flore LENIS LYA NED NED 34,96
29 Nine Brecht OOSTERHOF LYB NED NED 35,02
30 Djoeke SCHMITZ LYD NED NED 35,08
31 Tessa TASMA LYB NED NED 35,10 SB
32 Maaike BROUWER LYC NED NED 35,48 SB
33 Fenna STAVLEU LYA NED NED 35,56 SB
34 Marrit BOSMA LYD NED NED 35,62
35 Amber WIETSMA LYB NED NED 35,66
36 Wytske HUITEMA LYB NED NED 36,37
37 Tessa ANDRINGA LYA NED NED 36,70 SB
38 Marin STEEGSTRA LYD NED NED 37,13 SB
39 Fenna BOSMA LYB NED NED 37,54 SB
40 Sanne BRINKSMA LYD NED NED 37,76
41 Ymie Nynke BINNEMA LYD NED NED 38,54 SB
42 Jildau de VRIES LYD NED NED 39,30
43 Tess SIETSMA LYD NED NED 39,32
44 Karlijn WESTRA LYE NED NED 39,92 SB
45 Foske BOUMA LYC NED NED 39,93
46 Evie HOEKSTRA LYB NED NED 40,47
47 Alyne Eelkje GOERRES LYD NED NED 41,13
48 Florien WIERSMA LYD NED NED 42,22
49 Eline TEENINGA LYD NED NED 42,95
50 Lotte Marije ANDRINGA LYE NED NED 43,55 SB
51 Sygrid HOOGLAND LYC NED NED 45,11
52 Marijke KOLKMAN LYE NED NED 45,62 SB
53 Frederique SLOT LYA NED NED 48,75
DNF Dautsen van de MEER LYE NED NED DNF

SB - Season Best

300m (2) Women - Pupillen 8 December 2019

Rank Name Country Time
1 Rozina VELDSTRA LYC NED NED 32,13
2 Eva Sofie ELFERINK LYC NED NED 33,10 SB
3 Neeltsje de BOER LYD NED NED 33,31 SB
4 Mariska STEGENGA LYC NED NED 33,74 SB
5 Lise DIJKSTRA LYD NED NED 33,78 SB
6 Janna Wietske van der ENDE LYD NED NED 33,82 SB
7 Amber FELLER LYC NED NED 34,42
8 Djoeke SCHMITZ LYD NED NED 34,51 SB
9 Antje YPMA LYE NED NED 34,52 SB
10 Maaike BROUWER LYC NED NED 35,65
11 Sanne BRINKSMA LYD NED NED 36,55 SB
12 Marin STEEGSTRA LYD NED NED 36,77 SB
13 Sygrid HOOGLAND LYC NED NED 38,31
14 Jildau de VRIES LYD NED NED 38,43 SB
15 Ymie Nynke BINNEMA LYD NED NED 38,44 SB
16 Tess SIETSMA LYD NED NED 38,50 SB
17 Foske BOUMA LYC NED NED 38,76
18 Karlijn WESTRA LYE NED NED 40,51
19 Florien WIERSMA LYD NED NED 41,92
20 Alyne Eelkje GOERRES LYD NED NED 42,07
21 Eline TEENINGA LYD NED NED 42,12
22 Dautsen van de MEER LYE NED NED 42,97
23 Lotte Marije ANDRINGA LYE NED NED 43,58
24 Marrit BOSMA LYD NED NED 44,09
25 Marijke KOLKMAN LYE NED NED 50,06

SB - Season Best

Native Language Names