Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Categorieën

Leeuwarden (NED) 29 December 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Ladies 29 December 2019

Rank Name Country Time
1 Nienke KLEINSMAN LSA NED NED 41,70
2 Sylke KAS LA1 NED NED 41,74
3 Fran VANHOUTTE LB2 BEL BEL 42,27 NRJ PR SB
4 Maud JONGMAN LA1 NED NED 42,30
5 Jildou HOEKSTRA LB1 NED NED 42,50
6 Kayleigh ter LAAK LA1 NED NED 42,70 PR SB
7 Jildou SCHAAF LB1 NED NED 42,72
8 Mayke KOSTER LA1 NED NED 43,94
9 Marloes WESTERHOF L35 NED NED 44,09
10 Zenna KOOPMAN LA1 NED NED 44,10
11 Mayke VRIESINGA LC1 NED NED 44,12
12 Cerinthe de JONGE LC2 NED NED 44,24
13 Marije STENEKER LC2 NED NED 44,45
14 Fenna de BOER LB2 NED NED 44,51
15 Sylvia de VRIES LC2 NED NED 44,61
16 Leia van der TEMPEL LC2 NED NED 45,14
17 Tjitske EPPINGA LB2 NED NED 45,26
18 Anna Marit SYBRANDI LB1 NED NED 45,51 SB
19 Iris KUIKEN LC2 NED NED 45,76
19 Sietske van der MEER LB1 NED NED 45,76 SB
21 Lotte DONDERWINKEL LC1 NED NED 46,12 PR SB
22 Isa STEEGSTRA LC1 NED NED 46,49
23 Julie van der TEMPEL LB2 NED NED 46,65
24 Nynke VISSER (2006) LC1 NED NED 46,72 PR SB
25 Marloes LEISTRA LC2 NED NED 46,82
26 Danieke STAVLEU LB1 NED NED 47,05
27 Elbrich NICOLAY LC1 NED NED 47,19
28 Hanna DIJKMAN L30 NED NED 47,46
29 Rosa Lieke SMITS LC1 NED NED 47,72
30 Roos de VRIES LC2 NED NED 47,83
31 Eke van der MEULEN LC1 NED NED 47,84
32 Femke SLAGMAN LC1 NED NED 47,90
33 Nynke Ytje BOONSTRA LC2 NED NED 48,17 PR SB
34 Marjan de JONG LA1 NED NED 48,35
35 Alicia van der TEMPEL LC1 NED NED 48,44
36 Lysanne LEISTRA LA1 NED NED 48,74
37 Marlies de JONG L55 NED NED 49,29
38 Itte KLIMP LB2 NED NED 49,50 PR SB
39 Nynke TINGA LC1 NED NED 49,65
40 Sandra van de HEIDE LYA NED NED 50,16 PR SB
41 Sybrich Amarins WESTRA LC1 NED NED 50,42
42 Barbara HEERSCHOP L65 NED NED 51,60
43 Sanne-Marije TIESMA LYA NED NED 51,61
44 Janine POSTMA LYA NED NED 51,67
45 Silke LUDEMA LYA NED NED 52,10
46 Nora Lieke de VRIES LYA NED NED 52,99
47 Joke WITTENBERG L65 NED NED 55,63
48 Tessa ANDRINGA LYA NED NED 57,96 PR SB
49 Fenna STAVLEU LYA NED NED 58,16 PR SB
50 Sygrid HOOGLAND LYC NED NED 1.00,08 PR SB
DNS Myrte SANDU LN3 NED NED DNS

NRJ - Junior National Record, PR - Personal Record
SB - Season Best

1000m Ladies 29 December 2019

Rank Name Country Time
1 Nienke KLEINSMAN LSA NED NED 1.24,21
2 Sietske van der MEER LB1 NED NED 1.28,67 SB
3 Sylvia de VRIES LC2 NED NED 1.28,86
4 Julie van der TEMPEL LB2 NED NED 1.29,97
5 Mayke VRIESINGA LC1 NED NED 1.30,14
6 Anna Marit SYBRANDI LB1 NED NED 1.30,40
7 Marloes WESTERHOF L35 NED NED 1.30,56
8 Zenna KOOPMAN LA1 NED NED 1.32,13
9 Leia van der TEMPEL LC2 NED NED 1.32,43
10 Lotte DONDERWINKEL LC1 NED NED 1.35,32
11 Danieke STAVLEU LB1 NED NED 1.35,41 SB
12 Elbrich NICOLAY LC1 NED NED 1.36,73
13 Nynke VISSER (2006) LC1 NED NED 1.37,18 PR SB
14 Alicia van der TEMPEL LC1 NED NED 1.37,66
15 Rosa Lieke SMITS LC1 NED NED 1.37,91
16 Marlies de JONG L55 NED NED 1.37,94 SB
17 Eke van der MEULEN LC1 NED NED 1.38,03
18 Sybrich Amarins WESTRA LC1 NED NED 1.38,74
19 Marjan de JONG LA1 NED NED 1.38,87 SB
20 Lysanne LEISTRA LA1 NED NED 1.39,18
21 Femke SLAGMAN LC1 NED NED 1.39,93
22 Itte KLIMP LB2 NED NED 1.40,00 PR SB
23 Nynke TINGA LC1 NED NED 1.40,78 SB
24 Nynke Ytje BOONSTRA LC2 NED NED 1.42,37 PR SB
25 Sanne-Marije TIESMA LYA NED NED 1.46,80
26 Nora Lieke de VRIES LYA NED NED 1.48,36
27 Silke LUDEMA LYA NED NED 1.53,43
28 Sandra van de HEIDE LYA NED NED 1.56,09 PR SB
DNF Jildou SCHAAF LB1 NED NED DNF
WDR Jildou HOEKSTRA LB1 NED NED WDR
WDR Mayke KOSTER LA1 NED NED WDR
WDR Hanna DIJKMAN L30 NED NED WDR

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Ladies 29 December 2019

Rank Name Country Time
1 Kayleigh ter LAAK LA1 NED NED 2.09,32
2 Sylke KAS LA1 NED NED 2.10,33 PR SB
3 Maud JONGMAN LA1 NED NED 2.12,09 SB
4 Fran VANHOUTTE LB2 BEL BEL 2.13,49 PR SB
5 Tjitske EPPINGA LB2 NED NED 2.16,28
6 Marije STENEKER LC2 NED NED 2.20,48
7 Isa STEEGSTRA LC1 NED NED 2.26,20
8 Marloes LEISTRA LC2 NED NED 2.27,76
9 Cerinthe de JONGE LC2 NED NED 2.28,51
10 Roos de VRIES LC2 NED NED 2.32,72
11 Barbara HEERSCHOP L65 NED NED 2.42,16 SB
12 Joke WITTENBERG L65 NED NED 2.49,03 SB
DNS Myrte SANDU LN3 NED NED DNS
WDR Iris KUIKEN LC2 NED NED WDR

PR - Personal Record, SB - Season Best

3000m Ladies 29 December 2019

Rank Name Country Time
1 Sanne OOSTERWIJK LC2 NED NED 4.41,61
2 Lisan van der LINDE LB2 NED NED 4.45,77 PR SB
3 Donna Noor GEMSER LC1 NED NED 5.05,54
4 Jasmin van der TERP LC1 NED NED 5.30,20
5 Corien de JONG LC1 NED NED 5.52,29 PR SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

100m Ladies 29 December 2019

Rank Name Country Time
1 Janine POSTMA LYA NED NED 13,10
2 Jelly HIEMSTRA LYA NED NED 13,11 SB
3 Femke BOSKMA LYA NED NED 13,14 SB
4 Jildau de GRAAF LYA NED NED 13,27 SB
5 Sophie KROONDIJK LYB NED NED 13,31
6 Eva-Sofie ELFERINK LYC NED NED 13,77
7 Janna Wietske van der ENDE LYD NED NED 13,85
8 Else Maartje SIJTSEMA LYC NED NED 13,89
9 Fenna STAVLEU LYA NED NED 13,95
10 Nine Brecht OOSTERHOF LYB NED NED 14,32
11 Sanne BRINKSMA LYD NED NED 14,36
12 Tessa ANDRINGA LYA NED NED 14,51
13 Sygrid HOOGLAND LYC NED NED 14,62
14 Antje YPMA LYE NED NED 14,96
15 Jildau de VRIES LYD NED NED 15,01
16 Karlijn WESTRA LYE NED NED 15,17
17 Evi Daniëlle SMITS LYE NED NED 15,99
18 Lotte ANDRINGA LYE NED NED 16,20 SB
19 Marijke KOLKMAN LYE NED NED 16,62 SB
20 Mirna van der TERP LYF NED NED 17,39
21 Marije MOEN LYE NED NED 18,54 SB
22 Marielle MOEN LYF NED NED 18,83
DNS Lise DIJKSTRA LYD NED NED DNS

SB - Season Best

300m Ladies 29 December 2019

Rank Name Country Time
1 Eva-Sofie ELFERINK LYC NED NED 33,23
2 Antje YPMA LYE NED NED 34,30 SB
3 Janna Wietske van der ENDE LYD NED NED 34,51
4 Sanne BRINKSMA LYD NED NED 36,53
5 Else Maartje SIJTSEMA LYC NED NED 36,67
6 Jildau de VRIES LYD NED NED 38,41 SB
7 Evi Daniëlle SMITS LYE NED NED 41,18 SB
8 Karlijn WESTRA LYE NED NED 41,29
9 Lotte ANDRINGA LYE NED NED 44,09
10 Marijke KOLKMAN LYE NED NED 46,08
11 Mirna van der TERP LYF NED NED 46,94
12 Marije MOEN LYE NED NED 53,02 SB
13 Marielle MOEN LYF NED NED 53,45 SB
DNS Lise DIJKSTRA LYD NED NED DNS

SB - Season Best

700m Ladies 29 December 2019

Rank Name Country Time
1 Femke BOSKMA LYA NED NED 1.10,05 SB
2 Sophie KROONDIJK LYB NED NED 1.12,90 SB
3 Jildau de GRAAF LYA NED NED 1.13,24 SB
4 Nine Brecht OOSTERHOF LYB NED NED 1.17,73 SB
5 Jelly HIEMSTRA LYA NED NED 1.18,34 SB

SB - Season Best

Native Language Names