Baancompetitie Jun. B en Masters / Jun. A en (Neo)Sen. Klasse 3 en 4
Den Haag (NED) 25 January 2020 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Men 25 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexander DOORNEKAMP | MA2 | NED | 41,96 | ||
2 | Leon FEIJEN | MN3 | NED | 42,83 | SB | |
3 | Dennis LAMBOO | M30 | NED | 43,14 | ||
4 | Frans van HERPEN | M30 | NED | 45,12 | SB |
SB - Season Best
1500m Men 25 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dennis LAMBOO | M30 | NED | 2.13,14 | ||
2 | Alexander DOORNEKAMP | MA2 | NED | 2.16,96 | ||
3 | Frans van HERPEN | M30 | NED | 2.17,22 | ||
4 | Leon FEIJEN | MN3 | NED | 2.26,89 |
3000m Men - Masters 25 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bart GROOT | M50 | NED | 4.40,13 | ||
2 | Jos DRABBELS | M55 | NED | 4.44,60 | ||
3 | Marco van KOPPEN | M45 | NED | 4.54,13 | ||
4 | Willem Jan KNIBBE | M50 | NED | 4.56,73 | SB | |
5 | Machiel KORNER | M55 | NED | 5.00,22 | SB | |
6 | Marien HARKES | M55 | NED | 5.01,45 | SB | |
7 | Peter SPEK | M45 | NED | 5.02,46 | ||
8 | Richard HEIKOOP | M50 | NED | 5.03,53 | SB | |
9 | Richard VROLIJK | M55 | NED | 5.05,64 | SB | |
10 | Erik de KLUIJVER | M50 | NED | 5.07,37 | SB | |
11 | Ferdinand VEELENTURF | M60 | NED | 5.08,80 | ||
12 | Carl VON LINDERN | M55 | NED | 5.11,52 | ||
13 | Wilfred van STAM | M50 | NED | 5.13,19 | SB | |
14 | Edward STIGTER | M60 | NED | 5.28,02 | ||
15 | Ruud VEERMAN | M65 | NED | 5.28,18 | SB | |
16 | Jan RODEWIJK | M65 | NED | 5.28,92 | SB | |
17 | Aad van KLEEF | M60 | NED | 5.30,00 | ||
18 | Bas van der KLAAUW | M45 | NED | 5.37,45 | PR SB | |
19 | Nico WOLDENDORP | M75 | NED | 5.51,51 | ||
20 | Frank van der ZWET | M65 | NED | 5.57,70 | SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
3000m Men - Junioren B 25 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dennis VERGEER | MB2 | NED | 4.44,97 | ||
2 | Joes van DEURSEN | MB1 | NED | 4.46,33 | PR SB | |
3 | Jason van der MEER | MB2 | NED | 4.49,45 | ||
4 | Max JANSEN | MB2 | NED | 4.58,28 | ||
5 | Jip van der KLAAUW | MB1 | NED | 5.18,39 | PR SB | |
6 | Jarno HULS | MB1 | NED | 5.40,92 | ||
7 | Tim van GORKOM | MB1 | NED | 5.53,82 | ||
DNS | Bart HEEMSKERK | MB1 | NED | DNS | ||
DNS | Joost BLONK (2003) | MB2 | NED | DNS | ||
DQ | Floris JOUSTRA | MB2 | NED | DQ |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names