Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Categorieën

Leeuwarden (NED) 16 February 2020 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Men 16 February 2020

Rank Name Country Time
1 Michiel de JONG MB2 NED NED 37,99 PR SB
2 Stephan CLAZING MA1 NED NED 38,32
3 Mads KUIKEN MB2 NED NED 38,88
4 Klaas MEEKMA MB2 NED NED 39,24
5 Jens VERBEEK MB2 NED NED 39,62
6 Rick STRATINGH MSA NED NED 40,39 SB
7 Sebastiaan MCKAY M30 NED NED 40,80
8 Mats BENDIJK MC1 NED NED 40,92
9 Coen CLAZING MC2 NED NED 41,15 PR SB
10 Jurjen HIEMSTRA MC2 NED NED 41,26
11 Sietse de VRIES MC1 NED NED 41,40 PR SB
12 Lars STRAVER MB1 NED NED 41,73
13 Eelke Hessel WESTRA MB1 NED NED 42,26 PR SB
14 Maurits POST MSA NED NED 42,74
15 Hessel WESTRA M40 NED NED 43,69
16 Tim KARELSE MB1 NED NED 44,05 PR SB
17 Sybren KAMSTRA MB1 NED NED 44,11 PR SB
18 Sune MASTRUP MB1 DEN DEN 44,50 PR SB
19 Djurre Jan SMITS MC2 NED NED 45,21 PR SB
20 Bert PIEK M60 NED NED 45,61
21 Rutmer BURGHOORN MB1 NED NED 46,04
22 Richard van den BROEK M50 NED NED 47,09 PR SB
23 Mathijs BUMA MC2 NED NED 48,56
24 Lars YPMA MC2 NED NED 49,44 PR SB
25 Sem VISSER MC2 NED NED 50,27 PR SB
26 Robbin de JAGER MYA NED NED 50,95 PR SB
27 Twan YPMA MYA NED NED 51,33
28 Kelvin GJALTEMA MYC NED NED 52,42 PR SB
29 Niels MIEDEMA MYB NED NED 53,98
30 Ypke BOUMA M70 NED NED 53,99
31 Bauke Gerben KALSBEEK MYC NED NED 55,03 PR SB
32 Stijn SLOOT MYC NED NED 55,33
33 Jente KIWIET MYC NED NED 55,67 PR SB
34 Atte de HAAN MYB NED NED 56,64 PR SB
35 Watse WESTRA MYC NED NED 57,32 PR SB
36 Melle van der ZEE MYC NED NED 58,90 PR SB
37 Sander KUIPERS MYB NED NED 1.00,39 PR SB
38 Nathan ANDRINGA MYC NED NED 1.01,87 PR SB
39 Jelmer KRAMER MYA NED NED 1.06,53
DQ Jurgen ZOMERMAAND MC1 NED NED DQ

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Men 16 February 2020

Rank Name Country Time
1 Sebastiaan MCKAY M30 NED NED 1.20,51 PR SB
2 Mats BENDIJK MC1 NED NED 1.20,77
3 Jurjen HIEMSTRA MC2 NED NED 1.22,29 PR SB
4 Sietse de VRIES MC1 NED NED 1.22,41 PR SB
5 Jilles TJOELKER MC2 NED NED 1.24,74 PR SB
6 Sybren KAMSTRA MB1 NED NED 1.28,06 PR SB
7 Rutmer BURGHOORN MB1 NED NED 1.30,03 PR SB
8 Djurre Jan SMITS MC2 NED NED 1.30,26 PR SB
9 Milan RIETVELD MYA NED NED 1.30,36 PR SB
10 Jurgen ZOMERMAAND MC1 NED NED 1.31,38 PR SB
11 Bert PIEK M60 NED NED 1.32,30
12 Mathijs BUMA MC2 NED NED 1.39,94
13 Sem VISSER MC2 NED NED 1.41,37 PR SB
14 Robbin de JAGER MYA NED NED 1.42,48 PR SB
15 Lars YPMA MC2 NED NED 1.44,80 PR SB
16 Ypke BOUMA M70 NED NED 1.48,15

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Men 16 February 2020

Rank Name Country Time
1 Michiel de JONG MB2 NED NED 1.57,80 PR SB
2 Stephan CLAZING MA1 NED NED 2.00,65
3 Rick STRATINGH MSA NED NED 2.00,67 PR SB
4 Mads KUIKEN MB2 NED NED 2.02,37
5 Klaas MEEKMA MB2 NED NED 2.04,25
6 Coen CLAZING MC2 NED NED 2.06,77
7 Eelke Hessel WESTRA MB1 NED NED 2.10,12 PR SB
8 Maurits POST MSA NED NED 2.12,05
9 Sune MASTRUP MB1 DEN DEN 2.16,61 PR SB
10 Tim KARELSE MB1 NED NED 2.20,50 PR SB
11 Richard van den BROEK M50 NED NED 2.24,38 PR SB
WDR Jens VERBEEK MB2 NED NED WDR

PR - Personal Record, SB - Season Best

3000m Men 16 February 2020

Rank Name Country Time
1 Lasse HIDDINK MA2 NED NED 4.00,24
2 Jorrit WYNIA MC2 NED NED 4.36,77 PR SB
3 Johanco VELDSMAN MA2 GBR GBR 5.02,89 PR SB
4 Heine DEELSTRA M60 NED NED 5.07,05 SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

100m Men 16 February 2020

Rank Name Country Time
1 Lars STRAVER MB1 NED NED 11,25
2 Hessel WESTRA M40 NED NED 11,65
3 Twan YPMA MYA NED NED 12,36 SB
4 Christian GROENHOF MYA NED NED 13,05 SB
5 Mathys FABER MYA NED NED 13,12 SB
6 Tsjerk van der MEER MYB NED NED 13,15
7 Niels MIEDEMA MYB NED NED 13,16
8 Kelvin GJALTEMA MYC NED NED 13,23 SB
9 Jelte HELLINGA MYB NED NED 13,29 SB
10 Jente KIWIET MYC NED NED 13,40
11 Bauke Gerben KALSBEEK MYC NED NED 13,42 SB
12 Tijmen KIWIET MYC NED NED 13,50 SB
13 Mats WESTRA (2) MYC NED NED 13,66
14 Melle van der ZEE MYC NED NED 13,71
15 Atte de HAAN MYB NED NED 13,85 SB
16 Stijn SLOOT MYC NED NED 13,96
17 Tim POSTMA MYE NED NED 14,15
18 Nathan ANDRINGA MYC NED NED 14,16 SB
19 Jan Æesge van der MEER MYE NED NED 14,67 SB
20 Watse WESTRA MYC NED NED 14,73
21 Ids HELLINGA MYE NED NED 14,86
22 Jurjen KRAMER MYF NED NED 14,97
23 Sander KUIPERS MYB NED NED 15,03
24 Jelmer KRAMER MYA NED NED 15,16 SB
25 Elias KARELSE MYF NED NED 15,42
26 Rutger HELLINGA MYD NED NED 16,59
27 Hidde BOSKMA MYF NED NED 20,90

SB - Season Best

300m Men 16 February 2020

Rank Name Country Time
1 Tijmen KIWIET MYC NED NED 34,91 SB
2 Tim POSTMA MYE NED NED 36,29
3 Ids HELLINGA MYE NED NED 38,26 SB
4 Jurjen KRAMER MYF NED NED 38,28
5 Jan Æesge van der MEER MYE NED NED 40,75 SB
6 Rutger HELLINGA MYD NED NED 43,80
7 Elias KARELSE MYF NED NED 45,09
8 Hidde BOSKMA MYF NED NED 58,31 SB

SB - Season Best

700m Men 16 February 2020

Rank Name Country Time
1 Tsjerk van der MEER MYB NED NED 1.08,53
2 Mathys FABER MYA NED NED 1.10,78 SB
3 Christian GROENHOF MYA NED NED 1.13,71 SB
4 Jelte HELLINGA MYB NED NED 1.14,23 SB

SB - Season Best

Native Language Names