Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup

Leeuwarden (NED) 1 March 2020 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Men 1 March 2020

Rank Name Country Time
1 George BOLDING MN3 NED NED 39,24
2 Wessel HORLINGS MN1 NED NED 39,53
3 Danny HEIJKOOP MA1 NED NED 40,02
4 Nick MEIJER (2001) MA1 NED NED 41,28
5 Gerben GERBRANDIJ MN1 NED NED 42,13
6 Berend LANGE MYB NED NED 47,34
7 Pieter ZIJLSTRA MYB NED NED 48,58 PR SB
8 Max KROON MYA NED NED 48,64 PR SB
9 Jeen HOOGLAND MYA NED NED 48,86
10 Robbin de JAGER MYA NED NED 49,13 PR SB
11 Huub ADEMA MYB NED NED 49,40
12 Twan YPMA MYA NED NED 50,53 PR SB
13 Jelte HELLINGA MYB NED NED 50,61 PR SB
14 Christian GROENHOF MYA NED NED 51,80 PR SB
15 Mart SYPERSMA MYC NED NED 52,10 PR SB
16 Stefan HUIZINGA MYA NED NED 52,18 PR SB
17 Stijn SLOOT MYC NED NED 52,23 PR SB
18 Tsjomme DIJKSTRA M30 NED NED 52,85
19 Niels van der WEIJ MYB NED NED 53,10 PR SB
20 Mats WESTRA (2) MYC NED NED 53,45 PR SB
21 Ypke BOUMA M70 NED NED 53,46
22 Atte de HAAN MYB NED NED 54,72
23 Jente KIWIET MYC NED NED 55,82
24 Tijmen KIWIET MYC NED NED 56,21 PR SB
25 Sander KUIPERS MYB NED NED 59,92 PR SB
26 Johannes KOLKMAN MYB NED NED 1.00,32 PR SB
27 Brent MONSMA MYB NED NED 1.11,99 PR SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Men 1 March 2020

Rank Name Country Time
1 Danny HEIJKOOP MA1 NED NED 1.19,80
2 George BOLDING MN3 NED NED 1.19,90
3 Nick MEIJER (2001) MA1 NED NED 1.23,37
4 Robbin de JAGER MYA NED NED 1.41,20 PR SB
5 Tsjomme DIJKSTRA M30 NED NED 1.46,79
6 Twan YPMA MYA NED NED 1.47,57 PR SB
7 Ypke BOUMA M70 NED NED 1.47,64
DNS Wessel HORLINGS MN1 NED NED DNS

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Men 1 March 2020

Rank Name Country Time
1 Gerben GERBRANDIJ MN1 NED NED 2.02,79

3000m Men 1 March 2020

Rank Name Country Time
1 Jurian KOOLHAAS MA2 NED NED 4.09,86 SB
2 Jacob GERBRANDIJ MB1 NED NED 5.01,39 PR SB
3 Heine DEELSTRA M60 NED NED 5.07,90

PR - Personal Record, SB - Season Best

100m Men 1 March 2020

Rank Name Country Time
1 Jeen HOOGLAND MYA NED NED 12,49
2 Max KROON MYA NED NED 12,58 SB
3 Pieter ZIJLSTRA MYB NED NED 12,61
4 Berend LANGE MYB NED NED 12,67
5 Stefan HUIZINGA MYA NED NED 12,73 SB
6 Christian GROENHOF MYA NED NED 12,91 SB
7 Huub ADEMA MYB NED NED 12,92
8 Kelvin GJALTEMA MYC NED NED 12,96 SB
9 Mart SYPERSMA MYC NED NED 13,23
10 Jelte HELLINGA MYB NED NED 13,28 SB
11 Jente KIWIET MYC NED NED 13,45
12 Auke ALKEMA MYD NED NED 13,48
13 Stijn SLOOT MYC NED NED 13,49 SB
14 Tijmen KIWIET MYC NED NED 13,65
15 Jeroen WESSELS MYD NED NED 13,67 SB
15 Niels van der WEIJ MYB NED NED 13,67 SB
17 Atte de HAAN MYB NED NED 13,74 SB
18 Jelmer TASMA MYD NED NED 13,78
19 Tim POSTMA MYE NED NED 13,89
20 Mats WESTRA (2) MYC NED NED 13,93
21 Johannes KOLKMAN MYB NED NED 14,06
22 Nathan ANDRINGA MYC NED NED 14,25
23 Ids HELLINGA MYE NED NED 14,50 SB
24 Sander KUIPERS MYB NED NED 14,80
25 Ilmar YNTEMA MYD NED NED 15,18
26 Elias KARELSE MYF NED NED 15,19
27 Mark van der WEIJ MYD NED NED 15,32
28 Rutger HELLINGA MYD NED NED 15,34 SB
29 Pim JORISSEN MYE NED NED 15,95 SB
30 Christian KRAMER MYE NED NED 16,38
31 Brent MONSMA MYB NED NED 16,41 SB
32 Eelke KOLKMAN MYF NED NED 18,15
33 Hidde BOSKMA MYF NED NED 20,49
34 Jan Lieuwe ZUIDEMA MYE NED NED 23,14 SB

SB - Season Best

300m Men 1 March 2020

Rank Name Country Time
1 Kelvin GJALTEMA MYC NED NED 32,35 SB
2 Jelmer TASMA MYD NED NED 34,06
3 Tim POSTMA MYE NED NED 35,29 SB
4 Jeroen WESSELS MYD NED NED 35,86
5 Nathan ANDRINGA MYC NED NED 37,73
6 Ids HELLINGA MYE NED NED 39,25
7 Ilmar YNTEMA MYD NED NED 40,25 SB
8 Mark van der WEIJ MYD NED NED 40,57
9 Elias KARELSE MYF NED NED 43,19 SB
10 Auke ALKEMA MYD NED NED 44,27
11 Eelke KOLKMAN MYF NED NED 45,89 SB
12 Pim JORISSEN MYE NED NED 46,83
13 Christian KRAMER MYE NED NED 47,93
14 Rutger HELLINGA MYD NED NED 54,69
15 Hidde BOSKMA MYF NED NED 59,83
16 Jan Lieuwe ZUIDEMA MYE NED NED 1.02,99 SB

SB - Season Best

500m Men - FryslânCup 1 March 2020

Rank Name Country Time
1 Johan TALSMA MC2 NED NED 40,44
2 Lars STRAVER MB1 NED NED 41,36
3 Jasper TINGA MB1 NED NED 41,91
4 Jetse TEUNISSEN MB2 NED NED 42,62
5 Ties ROEMERS MB1 NED NED 42,63
6 Eelke Hessel WESTRA MB1 NED NED 42,81
7 Jurgen ZOMERMAAND MC1 NED NED 43,89
8 Tim KARELSE MB1 NED NED 43,95 PR SB
9 Cor BORST MB1 NED NED 44,29
10 Djurre Jan SMITS MC2 NED NED 45,75
11 Rinze KOENEN MC1 NED NED 46,11 PR SB
12 Marijn BLANKEN MC1 NED NED 46,34 PR SB
13 Niek KAMSTRA MC2 NED NED 46,55
14 Tymen BOK MC1 NED NED 48,11
15 Rick ELLING MC2 NED NED 48,44 PR SB
16 Lars YPMA MC2 NED NED 49,44 PR SB
17 Sem VISSER MC2 NED NED 50,76
DNS Cor de VRIES MB2 NED NED DNS

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Men - FryslânCup 1 March 2020

Rank Name Country Time
1 Jurgen ZOMERMAAND MC1 NED NED 1.30,08
2 Djurre Jan SMITS MC2 NED NED 1.31,15
3 Rinze KOENEN MC1 NED NED 1.32,01 PR SB
4 Rick ELLING MC2 NED NED 1.41,56 PR SB
5 Sem VISSER MC2 NED NED 1.42,17
6 Lars YPMA MC2 NED NED 1.42,37 PR SB
DQ Marijn BLANKEN MC1 NED NED DQ
WDR Niek KAMSTRA MC2 NED NED WDR

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Men - FryslânCup 1 March 2020

Rank Name Country Time
1 Johan TALSMA MC2 NED NED 2.06,61
2 Lars MEIJER MB1 NED NED 2.07,60 SB
3 Jasper TINGA MB1 NED NED 2.08,55
4 Eelke Hessel WESTRA MB1 NED NED 2.09,27 PR SB
5 Ties ROEMERS MB1 NED NED 2.10,14
6 Jetse TEUNISSEN MB2 NED NED 2.11,89
7 Cor BORST MB1 NED NED 2.13,93
8 Tim KARELSE MB1 NED NED 2.20,45 PR SB
9 Tymen BOK MC1 NED NED 2.24,75 PR SB
DNS Cor de VRIES MB2 NED NED DNS

PR - Personal Record, SB - Season Best

Native Language Names