Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup

Leeuwarden (NED) 1 March 2020 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Ladies 1 March 2020

Rank Name Country Time
1 Anne PLAT LN1 NED NED 41,46
2 Kaska ROGULSKA L50 NED NED 44,14
2 Mayke KOSTER LA1 NED NED 44,14
4 Zenna KOOPMAN LA1 NED NED 44,31
5 Sterre PIKAAR LB1 NED NED 44,66
6 Simone VEENSTRA LA2 NED NED 45,61 SB
7 Marlies de JONG L55 NED NED 48,88
8 Karin TERHÜRNE L50 NED NED 49,20
9 Sophie KROONDIJK LYB NED NED 49,32
10 Sandra van de HEIDE LYA NED NED 49,35 PR SB
11 Silke LUDEMA LYA NED NED 49,77 PR SB
12 Elbrich KOOISTRA LC1 NED NED 49,92
13 Marit van der MEER (2008.01) LYB NED NED 49,94
14 Jelly HIEMSTRA LYA NED NED 50,96 PR SB
15 Femke BOSKMA LYA NED NED 51,12
16 Jildau de GRAAF LYA NED NED 51,57
17 Freya GOERRES LYB NED NED 51,90
18 Eva-Sofie ELFERINK LYC NED NED 51,96
19 Femke BROUWER LYA NED NED 52,64
20 Nora Lieke de VRIES LYA NED NED 52,68
21 Thirza de VRIES LYA NED NED 52,89 PR SB
22 Thea KROONTJE L75 NED NED 53,16 MB SB
23 Fenna STAVLEU LYA NED NED 53,83 PR SB
24 Mirte de GROOT LC1 NED NED 54,69
25 Amber FELLER LYC NED NED 55,06
26 Maaike BROUWER LYC NED NED 55,48 PR SB
27 Carlijn KROON LYA NED NED 55,81
28 Tessa TASMA LYB NED NED 55,82 PR SB
29 Tessa ANDRINGA LYA NED NED 57,49
30 Sygrid HOOGLAND LYC NED NED 58,04 PR SB
31 Else Maartje SIJTSEMA LYC NED NED 58,14 PR SB
32 Freya de GROOT LYC NED NED 58,66 PR SB
33 Fenna BOSMA LYB NED NED 59,53 PR SB

MB - Masters Best, PR - Personal Record
SB - Season Best

1000m Ladies 1 March 2020

Rank Name Country Time
1 Anne PLAT LN1 NED NED 1.23,39
2 Mayke KOSTER LA1 NED NED 1.26,85
3 Zenna KOOPMAN LA1 NED NED 1.29,67
4 Simone VEENSTRA LA2 NED NED 1.30,77 PR SB
5 Karin TERHÜRNE L50 NED NED 1.39,24
6 Nora Lieke de VRIES LYA NED NED 1.45,08 PR SB
7 Thea KROONTJE L75 NED NED 1.46,36
8 Sandra van de HEIDE LYA NED NED 1.48,94
9 Tessa ANDRINGA LYA NED NED 1.57,60 PR SB
10 Jelly HIEMSTRA LYA NED NED 1.57,68 PR SB
11 Silke LUDEMA LYA NED NED 1.59,44
DNS Sterre PIKAAR LB1 NED NED DNS

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Ladies 1 March 2020

Rank Name Country Time
1 Kaska ROGULSKA L50 NED NED 2.18,31
2 Marlies de JONG L55 NED NED 2.30,49

3000m Ladies 1 March 2020

Rank Name Country Time
1 Mettie de VEGT L30 NED NED 4.47,34
2 Veronica LUCIANI LN3 ITA ITA 4.48,70
WDR Laura LORENZATO LN2 ITA ITA WDR

100m Ladies 1 March 2020

Rank Name Country Time
1 Marit van der MEER (2008.01) LYB NED NED 12,51
2 Elbrich KOOISTRA LC1 NED NED 12,87 SB
3 Kyra KAMSTRA LYD NED NED 13,13 SB
4 Mirte de GROOT LC1 NED NED 13,26 SB
5 Sophie KROONDIJK LYB NED NED 13,28
6 Fenna STAVLEU LYA NED NED 13,31 SB
7 Thirza de VRIES LYA NED NED 13,44
7 Jildau de GRAAF LYA NED NED 13,44
9 Freya GOERRES LYB NED NED 13,48
10 Eva-Sofie ELFERINK LYC NED NED 13,52 SB
11 Antje YPMA LYE NED NED 13,55 SB
11 Freya de GROOT LYC NED NED 13,55
13 Femke BOSKMA LYA NED NED 13,56
14 Neeltsje de BOER LYD NED NED 13,63
14 Maaike BROUWER LYC NED NED 13,63 SB
16 Femke BROUWER LYA NED NED 13,76
17 Amber FELLER LYC NED NED 13,81 SB
18 Hannah de VRIES (2009) LYD NED NED 13,84 SB
19 Else Maartje SIJTSEMA LYC NED NED 13,88
20 Tessa TASMA LYB NED NED 13,96
21 Else Marie BOERSMA LYD NED NED 13,98 SB
22 Carlijn KROON LYA NED NED 14,12
23 Merel VLUG LYD NED NED 14,19 SB
24 Fenna BOSMA LYB NED NED 14,24 SB
25 Sanne BRINKSMA LYD NED NED 14,37
26 Jildau de VRIES LYD NED NED 14,43 SB
27 Marrit BOSMA LYD NED NED 14,52
28 Sygrid HOOGLAND LYC NED NED 14,54
29 Marin STEEGSTRA LYD NED NED 14,80
30 Fleur VLUG LYD NED NED 14,81
31 Sterre STRUIK LYD NED NED 14,85
32 Eline TEENINGA LYD NED NED 15,17
33 Karlijn WESTRA LYE NED NED 15,36
34 Mirte DIRKSEN LYD NED NED 15,54 SB
34 Pascalle van WEERT LYC NED NED 15,54
36 Evi Daniëlle SMITS LYE NED NED 15,86
37 Senne Bett MONSMA LYE NED NED 15,94 SB
38 Lotte ANDRINGA LYE NED NED 16,03 SB
39 Hester FRANKENA LYD NED NED 16,09 SB
40 Marijke KOLKMAN LYE NED NED 16,53
41 Inge ALKEMA LYF NED NED 16,85 SB
42 Fleur ANDRINGA LYF NED NED 22,92

SB - Season Best

300m Ladies 1 March 2020

Rank Name Country Time
1 Kyra KAMSTRA LYD NED NED 32,22 SB
2 Neeltsje de BOER LYD NED NED 33,37
3 Antje YPMA LYE NED NED 33,54 SB
4 Marrit BOSMA LYD NED NED 35,66
5 Sanne BRINKSMA LYD NED NED 35,75
6 Hannah de VRIES (2009) LYD NED NED 36,21 SB
7 Marin STEEGSTRA LYD NED NED 36,36
8 Merel VLUG LYD NED NED 37,53 SB
9 Jildau de VRIES LYD NED NED 37,82
10 Sterre STRUIK LYD NED NED 39,31
11 Pascalle van WEERT LYC NED NED 39,99 SB
12 Karlijn WESTRA LYE NED NED 40,10
13 Fleur VLUG LYD NED NED 40,54
14 Evi Daniëlle SMITS LYE NED NED 41,31
15 Eline TEENINGA LYD NED NED 41,67
16 Mirte DIRKSEN LYD NED NED 42,41 SB
17 Senne Bett MONSMA LYE NED NED 44,37 SB
18 Hester FRANKENA LYD NED NED 44,47 SB
19 Marijke KOLKMAN LYE NED NED 45,10 SB
20 Lotte ANDRINGA LYE NED NED 45,38
21 Else Marie BOERSMA LYD NED NED 46,55
22 Inge ALKEMA LYF NED NED 48,12 SB
23 Fleur ANDRINGA LYF NED NED 56,74 SB

SB - Season Best

500m Ladies - FryslânCup 1 March 2020

Rank Name Country Time
1 Elvira bij de WEG LB1 NED NED 45,71
1 Imke VALKENBURG LB2 NED NED 45,71
3 Janny GOERRES LC2 NED NED 45,77 PR SB
4 Zara KROON LC1 NED NED 45,85
5 Rosa Lieke SMITS LC1 NED NED 45,99
6 Nynke VISSER (2006) LC1 NED NED 46,05
7 Eveline de HAAN LC1 NED NED 46,22
8 Danieke STAVLEU LB1 NED NED 46,31 PR SB
9 Elbrich NICOLAY LC1 NED NED 46,42
10 Nynke Ytje BOONSTRA LC2 NED NED 46,99 PR SB
11 Maren de GRAAF LC2 NED NED 47,91
12 Nynke TINGA LC1 NED NED 48,32 PR SB
13 Jenieke KUIKEN LC2 NED NED 50,97 PR SB
14 Corien de JONG LC1 NED NED 51,74
15 Roos de VRIES LC2 NED NED 1.01,59
DNS Lotte DONDERWINKEL LC1 NED NED DNS
DNS Isa STEEGSTRA LC1 NED NED DNS

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Ladies - FryslânCup 1 March 2020

Rank Name Country Time
1 Cerinthe de JONGE LC2 NED NED 1.30,56
2 Marloes LEISTRA LC2 NED NED 1.31,78
3 Elbrich NICOLAY LC1 NED NED 1.32,65 PR SB
4 Nynke VISSER (2006) LC1 NED NED 1.34,18 PR SB
5 Elvira bij de WEG LB1 NED NED 1.35,48
6 Zara KROON LC1 NED NED 1.35,54 PR SB
7 Maren de GRAAF LC2 NED NED 1.36,70 PR SB
8 Nynke Ytje BOONSTRA LC2 NED NED 1.38,84 PR SB
9 Nynke TINGA LC1 NED NED 1.39,36 PR SB
10 Jenieke KUIKEN LC2 NED NED 1.45,91
WDR Lotte DONDERWINKEL LC1 NED NED WDR

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Ladies - FryslânCup 1 March 2020

Rank Name Country Time
1 Imke VALKENBURG LB2 NED NED 2.21,61
2 Rosa Lieke SMITS LC1 NED NED 2.25,00 PR SB
3 Janny GOERRES LC2 NED NED 2.26,12 PR SB
4 Roos de VRIES LC2 NED NED 2.26,43 PR SB
5 Danieke STAVLEU LB1 NED NED 2.29,62
6 Corien de JONG LC1 NED NED 2.41,79
DNS Isa STEEGSTRA LC1 NED NED DNS

PR - Personal Record, SB - Season Best

Native Language Names