Baankampioenschappen 2020 Jeugd en Junioren C

Groningen (NED) 7 March 2020 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Ladies 7 March 2020

Rank Name Country Time
1 Meike VEEN LC2 NED NED 42,94
2 Paula KUIPERS LC1 NED NED 45,58
3 Britt BREIDER LYA NED NED 47,38
4 Marith van der VEGT LC2 NED NED 47,64 PR SB
5 Sarah VEENHUIS LC2 NED NED 47,88
6 Iris KEMFERS LC1 NED NED 48,28 SB
7 Maartje WEHMEIJER LYB NED NED 48,29
8 Dorien HEERES LC1 NED NED 48,32 PR SB
9 Elise FAVRE LYB NED NED 48,86 PR SB
10 Sophie van der VEGT LYB NED NED 51,40 PR SB
11 Lieke SNIJDER LYA NED NED 51,59
12 Anouk AALDERS LYC NED NED 52,07
13 Iris GADELLAA LYA NED NED 52,15
14 Tess WIERING LC1 NED NED 53,41
15 Anne BREIDER LYD NED NED 54,10
16 Marinda de VRIES LYC NED NED 54,70
17 Marleen KNOL LYB NED NED 54,79
18 Freke ELZINGA LYA NED NED 55,58
19 Anne-Wil van BOSTELEN LYC NED NED 55,74
20 Noor WIERING LYC NED NED 57,26
21 Marije van ACHTEREN LYB NED NED 59,57 PR SB
22 Myrthe POLL LYC NED NED 1.00,46
23 Lize Romy ELZINGA LYD NED NED 1.09,19 PR SB
24 Jasmijn WESTRA LYD NED NED 1.13,09
DQ Jasmijn VEENHUIS LYA NED NED DQ

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Ladies 7 March 2020

Rank Name Country Time
1 Jasmijn VEENHUIS LYA NED NED 1.34,98
2 Britt BREIDER LYA NED NED 1.36,96
3 Lieke SNIJDER LYA NED NED 1.46,81
4 Iris GADELLAA LYA NED NED 1.50,36 PR SB
5 Freke ELZINGA LYA NED NED 1.53,79

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Ladies 7 March 2020

Rank Name Country Time
1 Meike VEEN LC2 NED NED 2.15,76
2 Paula KUIPERS LC1 NED NED 2.21,24
3 Sarah VEENHUIS LC2 NED NED 2.27,98
4 Dorien HEERES LC1 NED NED 2.33,37 PR SB
5 Marith van der VEGT LC2 NED NED 2.34,05
6 Iris KEMFERS LC1 NED NED 2.37,69 PR SB
7 Tess WIERING LC1 NED NED 2.50,05 PR SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

100m Ladies 7 March 2020

Rank Name Country Time
1 Julia HULSCHER LYE NED NED 14,83 SB
2 Marit VEENHUIS LYE NED NED 14,94
3 Florien KNOL LYE NED NED 15,21
4 Jonne HOLTHUIS LYE NED NED 15,78
5 Janna HUIZING LYE NED NED 17,11
6 Marin HOLTHUIS LYF NED NED 17,62 SB
7 Milou SNIJDER LYF NED NED 18,86
8 Jill DRAAISMA LYF NED NED 21,51
DNS Sarah BOOIJ LYE NED NED DNS

SB - Season Best

100m (2) Ladies 7 March 2020

Rank Name Country Time
1 Marin HOLTHUIS LYF NED NED 17,83
2 Milou SNIJDER LYF NED NED 19,67
3 Jill DRAAISMA LYF NED NED 21,73

300m Ladies 7 March 2020

Rank Name Country Time
1 Anouk AALDERS LYC NED NED 32,91
2 Anne-Wil van BOSTELEN LYC NED NED 33,53 SB
3 Marinda de VRIES LYC NED NED 34,13
4 Anne BREIDER LYD NED NED 34,91
5 Noor WIERING LYC NED NED 35,65 SB
6 Myrthe POLL LYC NED NED 36,24 SB
7 Marit VEENHUIS LYE NED NED 37,77 SB
8 Florien KNOL LYE NED NED 40,43
9 Julia HULSCHER LYE NED NED 40,54 SB
10 Lize Romy ELZINGA LYD NED NED 41,31 SB
11 Jonne HOLTHUIS LYE NED NED 43,85
12 Jasmijn WESTRA LYD NED NED 44,49 SB
13 Janna HUIZING LYE NED NED 46,63
DNS Sarah BOOIJ LYE NED NED DNS

SB - Season Best

700m Ladies 7 March 2020

Rank Name Country Time
1 Maartje WEHMEIJER LYB NED NED 1.07,38
2 Elise FAVRE LYB NED NED 1.09,86
3 Sophie van der VEGT LYB NED NED 1.13,99
4 Marleen KNOL LYB NED NED 1.18,47 SB
5 Marije van ACHTEREN LYB NED NED 1.29,69 SB

SB - Season Best

Native Language Names