Selectie en YF / Junioren C Klasse 2 en 3
Den Haag (NED) 7 November 2021 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Men 7 November 2021
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Max BERGSMA | MA1 | NED | 38,08 | ||
2 | Jordy BLOKLAND | MN4 | NED | 38,38 | ||
3 | Yoeri van BOSTELEN | MB2 | NED | 39,43 | ||
4 | Tygo KOMPIER | MB1 | NED | 39,82 | SB | |
5 | Michiel de GROOT | MB2 | NED | 39,94 | ||
6 | Leon WENTELER | MN2 | NED | 40,05 | ||
7 | Jeroen van VOORDEN | MSA | NED | 40,12 | ||
8 | Thijs van BOSTELEN | MB2 | NED | 40,47 | PR SB | |
9 | Wessel de HAAS | MA1 | NED | 40,65 | ||
10 | Ruben van RANDERAAT | MN2 | NED | 40,71 | SB | |
11 | Kees de RUIJTER | MB2 | NED | 41,14 | ||
12 | Kevin ROOZENDAAL | MC2 | NED | 41,66 | ||
13 | Sem SPRUIT | MC1 | NED | 41,75 | ||
14 | Alexander BOON | MC2 | NED | 42,20 | ||
15 | Karel DIJKERS | MC2 | NED | 42,37 | PR SB | |
16 | Ryan AMMERLAAN | MB2 | NED | 42,89 | ||
17 | Junior de BLOIS | MC2 | NED | 42,97 | PR SB | |
18 | Roland ten KLOOSTER | M55 | NED | 43,00 | SB | |
19 | Dion van HAL | MB1 | NED | 43,46 | ||
20 | Rico RUFI | MB1 | NED | 43,53 | ||
21 | Boet GROENEWEGEN | MC1 | NED | 44,05 | ||
22 | Maarten PENNINGS | MB1 | NED | 44,45 | PR SB | |
23 | Matthijs de HAAN | MYA | NED | 45,72 | ||
DNS | Daan van ZWIENEN | MC2 | NED | DNS |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Men 7 November 2021
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jordy BLOKLAND | MN4 | NED | 1.14,90 | ||
2 | Max BERGSMA | MA1 | NED | 1.14,91 | ||
3 | Leon WENTELER | MN2 | NED | 1.17,59 | PR SB | |
4 | Wessel de HAAS | MA1 | NED | 1.20,43 | PR SB | |
5 | Ryan AMMERLAAN | MB2 | NED | 1.25,28 | PR SB | |
6 | Dion van HAL | MB1 | NED | 1.25,30 | ||
7 | Roland ten KLOOSTER | M55 | NED | 1.26,03 | SB | |
8 | Rico RUFI | MB1 | NED | 1.31,49 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Men 7 November 2021
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sem SPRUIT | MC1 | NED | 2.09,03 | ||
2 | Karel DIJKERS | MC2 | NED | 2.10,30 | PR SB | |
3 | Boet GROENEWEGEN | MC1 | NED | 2.13,92 | ||
4 | Junior de BLOIS | MC2 | NED | 2.15,59 | PR SB | |
5 | Kevin ROOZENDAAL | MC2 | NED | 2.16,63 | PR SB | |
6 | Alexander BOON | MC2 | NED | 2.16,84 | ||
7 | Matthijs de HAAN | MYA | NED | 2.29,97 | PR SB | |
DNS | Daan van ZWIENEN | MC2 | NED | DNS |
PR - Personal Record, SB - Season Best
3000m Men 7 November 2021
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jeroen van VOORDEN | MSA | NED | 4.09,39 | ||
2 | Michiel de GROOT | MB2 | NED | 4.12,91 | PR SB | |
3 | Yoeri van BOSTELEN | MB2 | NED | 4.14,72 | ||
4 | Ruben van RANDERAAT | MN2 | NED | 4.20,91 | SB | |
5 | Thijs van BOSTELEN | MB2 | NED | 4.27,20 | ||
6 | Tygo KOMPIER | MB1 | NED | 4.28,01 | ||
7 | Kees de RUIJTER | MB2 | NED | 4.31,76 | ||
8 | Maarten PENNINGS | MB1 | NED | 4.47,13 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Men - Junioren C Klasse 2 en 3 7 November 2021
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sil BERGSMA | MC2 | NED | 2.18,07 | ||
2 | Taeke JONGBLOED | MC1 | NED | 2.18,29 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names