Residentiecup / Selectie NK Allround en JWC 1+2
Den Haag (NED) 5 - 6 November 2022 Source: K. van Vugt
500m Women - Junioren A 5 November 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pien HERSMAN | LA2 | NED | 39,51 | ||
2 | Jildou HOEKSTRA | LA2 | NED | 39,76 | ||
3 | Chloé HOOGENDOORN | LA2 | NED | 40,15 | ||
4 | Pien SMIT | LA2 | NED | 40,41 | ||
5 | Lotte GROENEN | LA1 | NED | 40,92 | ||
6 | Jillian KNOOK | LA1 | NED | 41,52 | ||
7 | Jade GROENEWOUD | LA2 | NED | 41,75 | ||
8 | Patricia KOOT | LA1 | NED | 41,95 | ||
9 | Jildou SCHAAF | LA2 | NED | 41,97 | ||
10 | Sanne OOSTERWIJK | LA1 | NED | 42,41 | ||
11 | Jet FRANSEN | LA1 | NED | 42,66 | ||
12 | Silke HIJMA | LA2 | NED | 42,67 | ||
13 | Tess POSTMA | LA1 | NED | 42,78 | ||
14 | Sophie KRAAIJEVELD | LA2 | NED | 43,11 | ||
15 | Sterre van SCHAIK | LA1 | NED | 43,23 | ||
16 | Janna BOLSIUS | LA1 | NED | 43,28 | ||
17 | Sylvia de VRIES | LA1 | NED | 43,44 | ||
18 | Tosca MULDER | LA2 | NED | 43,74 | ||
19 | Emma NOZ | LA1 | NED | 43,79 | ||
20 | Lièn van DASSELAAR | LA2 | NED | 44,08 | ||
21 | Veerle van KOPPEN | LA2 | NED | 44,10 | ||
22 | Anna Marit SYBRANDI | LA2 | NED | 44,38 | ||
23 | Esmée BROMMER | LA2 | NED | 45,02 | ||
24 | Janne KRAAMER | LA2 | NED | 45,30 | ||
25 | Meike HOHENSTEIN | LA1 | NED | 45,51 | ||
26 | Bo MENGERINK | LA1 | NED | 46,07 | ||
WDR | Yasmine BOUAZIZ | LA2 | NED | WDR |
1500m Women - Junioren A 5 November 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chloé HOOGENDOORN | LA2 | NED | 2.04,00 | ||
2 | Jade GROENEWOUD | LA2 | NED | 2.05,00 | ||
3 | Sophie KRAAIJEVELD | LA2 | NED | 2.06,75 | ||
4 | Patricia KOOT | LA1 | NED | 2.07,70 | ||
5 | Lotte GROENEN | LA1 | NED | 2.08,17 | ||
6 | Jet FRANSEN | LA1 | NED | 2.09,50 | PR SB | |
7 | Jildou SCHAAF | LA2 | NED | 2.09,61 | ||
8 | Pien HERSMAN | LA2 | NED | 2.09,92 | ||
9 | Silke HIJMA | LA2 | NED | 2.10,55 | ||
10 | Sanne OOSTERWIJK | LA1 | NED | 2.10,59 | ||
11 | Tess POSTMA | LA1 | NED | 2.10,77 | ||
12 | Sylvia de VRIES | LA1 | NED | 2.11,22 | ||
13 | Jildou HOEKSTRA | LA2 | NED | 2.11,31 | ||
14 | Emma NOZ | LA1 | NED | 2.11,85 | ||
15 | Veerle van KOPPEN | LA2 | NED | 2.12,15 | ||
16 | Jillian KNOOK | LA1 | NED | 2.12,36 | ||
17 | Anna Marit SYBRANDI | LA2 | NED | 2.12,84 | ||
18 | Esmée BROMMER | LA2 | NED | 2.13,02 | ||
19 | Janna BOLSIUS | LA1 | NED | 2.13,99 | ||
20 | Sterre van SCHAIK | LA1 | NED | 2.14,53 | ||
21 | Tosca MULDER | LA2 | NED | 2.15,06 | ||
22 | Janne KRAAMER | LA2 | NED | 2.16,70 | ||
23 | Lièn van DASSELAAR | LA2 | NED | 2.17,06 | ||
24 | Bo MENGERINK | LA1 | NED | 2.24,13 | ||
25 | Meike HOHENSTEIN | LA1 | NED | 2.25,86 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
500m Women - Junioren B 5 November 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rosalie van VLIET | LB2 | NED | 42,34 | ||
2 | Elanne de VRIES | LB2 | NED | 42,55 | ||
3 | Marika de GLEE | LB1 | NED | 42,82 | ||
4 | Lianne van GAMMEREN | LB2 | NED | 42,90 | ||
5 | Amber van der MEIJDEN | LB2 | NED | 42,99 | ||
5 | Lieke HOOGENDOORN | LB2 | NED | 42,99 | ||
7 | Jasmijn VEENHUIS | LB1 | NED | 43,08 | ||
7 | Julia de VOS | LB2 | NED | 43,08 | ||
9 | Lieke HIJLKEMA | LB1 | NED | 43,16 | ||
10 | Tijn BORST | LB2 | NED | 43,18 | ||
11 | Isa LEROY | LB2 | NED | 43,30 | ||
12 | Janine GARRETSEN | LB1 | NED | 43,40 | ||
13 | Milou de LANGE | LB2 | NED | 43,42 | ||
14 | Evi de RUIJTER | LB1 | NED | 43,52 | ||
15 | Karlijn SCHELLEKENS | LB2 | NED | 43,74 | ||
16 | Britt BREIDER | LB1 | NED | 43,86 | ||
17 | Sharissa OUSSOREN | LB1 | NED | 43,98 | ||
18 | Sara ter HART | LB1 | NED | 44,11 | ||
19 | Maud BIEZEN | LB1 | NED | 44,44 | ||
20 | Lieke HUIZINK | LB1 | NED | 44,65 | ||
21 | Fleur SMITS | LB1 | NED | 44,70 | ||
22 | Mayke VRIESINGA | LB2 | NED | 45,20 | ||
23 | Tes LEFERINK | LB1 | NED | 45,26 | ||
24 | Elbrich NICOLAY | LB2 | NED | 45,46 | ||
25 | Isa STEEGSTRA | LB2 | NED | 46,24 | ||
26 | Isa van WIJHE | LB2 | NED | 46,76 | ||
27 | Floor van SCHIJNDEL | LB1 | NED | 46,91 | ||
WDR | Noëmi de BOER | LB2 | NED | WDR |
1500m Women - Junioren B 5 November 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rosalie van VLIET | LB2 | NED | 2.09,10 | ||
2 | Evi de RUIJTER | LB1 | NED | 2.11,04 | SB | |
3 | Lieke HOOGENDOORN | LB2 | NED | 2.11,32 | ||
4 | Amber van der MEIJDEN | LB2 | NED | 2.13,15 | ||
5 | Marika de GLEE | LB1 | NED | 2.13,16 | ||
6 | Lieke HUIZINK | LB1 | NED | 2.13,50 | SB | |
7 | Jasmijn VEENHUIS | LB1 | NED | 2.14,35 | SB | |
8 | Elanne de VRIES | LB2 | NED | 2.14,38 | ||
9 | Isa LEROY | LB2 | NED | 2.14,52 | ||
10 | Tijn BORST | LB2 | NED | 2.15,72 | SB | |
11 | Julia de VOS | LB2 | NED | 2.16,19 | ||
12 | Karlijn SCHELLEKENS | LB2 | NED | 2.16,47 | ||
13 | Milou de LANGE | LB2 | NED | 2.17,04 | ||
14 | Janine GARRETSEN | LB1 | NED | 2.17,14 | ||
15 | Britt BREIDER | LB1 | NED | 2.17,62 | ||
16 | Sara ter HART | LB1 | NED | 2.18,02 | ||
17 | Elbrich NICOLAY | LB2 | NED | 2.18,64 | ||
18 | Lieke HIJLKEMA | LB1 | NED | 2.18,88 | ||
19 | Sharissa OUSSOREN | LB1 | NED | 2.18,97 | ||
20 | Maud BIEZEN | LB1 | NED | 2.19,12 | ||
21 | Mayke VRIESINGA | LB2 | NED | 2.19,24 | ||
22 | Lianne van GAMMEREN | LB2 | NED | 2.19,29 | ||
23 | Isa van WIJHE | LB2 | NED | 2.19,51 | ||
24 | Fleur SMITS | LB1 | NED | 2.22,19 | ||
25 | Tes LEFERINK | LB1 | NED | 2.24,94 | ||
26 | Isa STEEGSTRA | LB2 | NED | 2.26,95 | ||
27 | Floor van SCHIJNDEL | LB1 | NED | 2.28,70 | ||
WDR | Noëmi de BOER | LB2 | NED | WDR |
SB - Season Best
Team Sprint Women - Junioren B 5 November 2022
Rank | Team | Time | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuid Holland | NED | 1.39,51 | ||||
|
|||||||
2 | Noord Holland - Utrecht 1 | NED | 1.41,50 | ||||
|
|||||||
3 | Friesland | NED | 1.41,78 | ||||
|
|||||||
4 | Noord-Brabant Limburg Zeeland | NED | 1.42,97 | ||||
|
|||||||
5 | Groningen | NED | 1.46,83 | ||||
|
|||||||
6 | Overijssel / Gelderland | NED | 1.48,05 | ||||
|
|||||||
DQ | Drenthe | NED | DQ | ||||
|
3000m Women - Junioren A 6 November 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jade GROENEWOUD | LA2 | NED | 4.21,48 | ||
2 | Chloé HOOGENDOORN | LA2 | NED | 4.28,65 | ||
3 | Lotte GROENEN | LA1 | NED | 4.31,97 | ||
4 | Sophie KRAAIJEVELD | LA2 | NED | 4.32,15 | ||
5 | Patricia KOOT | LA1 | NED | 4.36,20 | ||
6 | Anna Marit SYBRANDI | LA2 | NED | 4.38,16 | ||
7 | Sanne OOSTERWIJK | LA1 | NED | 4.38,91 | ||
8 | Veerle van KOPPEN | LA2 | NED | 4.40,68 | ||
9 | Tess POSTMA | LA1 | NED | 4.41,21 | SB | |
10 | Sylvia de VRIES | LA1 | NED | 4.41,34 | ||
11 | Esmée BROMMER | LA2 | NED | 4.41,41 | ||
12 | Pien HERSMAN | LA2 | NED | 4.43,25 | ||
13 | Jildou SCHAAF | LA2 | NED | 4.43,78 | ||
14 | Silke HIJMA | LA2 | NED | 4.45,34 | ||
15 | Janna BOLSIUS | LA1 | NED | 4.45,87 | ||
16 | Jet FRANSEN | LA1 | NED | 4.47,80 | PR SB | |
17 | Emma NOZ | LA1 | NED | 4.51,09 | ||
18 | Janne KRAAMER | LA2 | NED | 4.53,14 | ||
19 | Tosca MULDER | LA2 | NED | 4.58,19 | ||
20 | Jillian KNOOK | LA1 | NED | 4.59,84 | ||
DNF | Sterre van SCHAIK | LA1 | NED | DNF | ||
WDR | Kaat van STEEKELENBURG | LA2 | NED | WDR |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names