Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup

Leeuwarden (NED) 19 January 2020 Source: inschrijven.schaatsen.nl

Men

Name 500m 1000m 3000m 100m 300m
Jelte KAMSTRA MA1 NED NED 41,32 (1) 1.22,68 (1)
Hessel WESTRA M40 NED NED 44,29 (2) 1.29,24 (3) SB
Stefan van der MEER MA2 NED NED 45,02 (3) 1.25,89 (2) PR
Chris de VELDE MC1 NED NED 45,31 (4)
Milan RIETVELD MYA NED NED 45,61 (5) 11,90 (1) SB
Jarno HAITJEMA MYA NED NED 46,81 (6) 12,59 (4)
Nykle DIJKSTRA MSA NED NED 47,21 (7) SB 1.38,49 (4) SB
Tim ELFERINK MYA NED NED 47,32 (8) 12,87 (8)
Berend LANGE MYB NED NED 47,41 (9) 12,61 (5)
Niek BIJMA MYB NED NED 47,83 (10) 12,07 (2) SB
Ids van der MEULEN MYB NED NED 48,33 (11) 12,16 (3) SB
Tsjerk van der MEER MYB NED NED 49,84 (12) 12,84 (7)
Pieter ZIJLSTRA MYB NED NED 50,43 (13) 13,06 (13)
Max KROON MYA NED NED 50,65 (14) 13,02 (12)
Mathys FABER MYA NED NED 51,57 (15) 13,12 (15) SB
Twan YPMA MYA NED NED 51,63 (16) PR 12,68 (6) SB
Jan Sietse BINNEMA MYB NED NED 52,49 (17) 12,94 (10)
Jelte HELLINGA MYB NED NED 53,33 (18) 13,49 (18) SB
Mart SYPERSMA MYC NED NED 53,39 (19) PR 12,98 (11)
Stijn SLOOT MYC NED NED 53,99 (20) PR 13,71 (19) SB
Niels MIEDEMA MYB NED NED 54,00 (21) 13,08 (14) SB
Tsjomme DIJKSTRA M30 NED NED 54,11 (22) 1.48,70 (5)
Mats WESTRA (2) MYC NED NED 54,86 (23) PR 13,82 (22) SB
Sverre BAKKER MYC NED NED 54,87 (24) PR 13,72 (20)
Rimmer DIJKSTRA MYA NED NED 54,90 (25) PR 14,16 (30)
Jelmer CASTELEIN MC1 NED NED 56,30 (26) 12,91 (9) SB
Jente KIWIET MYC NED NED 57,81 (27) PR 13,86 (23)
Atte de HAAN MYB NED NED 59,06 (28) PR 14,05 (26)
Watse WESTRA MYC NED NED 1.00,19 (29) 15,21 (36)
Doeke DELEA MYB NED NED 1.02,89 (30) PR 14,15 (29) SB
Tijmen KIWIET MYC NED NED 1.03,74 (31) PR 13,94 (24)
Jeen HOOGLAND MYA NED NED DNS DNS
Hylke de BOER MB1 NED NED 4.13,75 (1)
Martijn KOS M50 NED NED 5.17,06 (2)
Colin de VELDE MYD NED NED 13,43 (16) SB 34,63 (3)
Bauke Gerben KALSBEEK MYC NED NED 13,48 (17) SB 34,24 (2) SB
Lars DIJCK MYD NED NED 13,73 (21) SB 33,63 (1) SB
Tim POSTMA MYE NED NED 14,02 (25) 36,86 (6)
Tijn BIJMA MYD NED NED 14,05 (26) SB 38,05 (7)
Jeroen WESSELS MYD NED NED 14,07 (28) SB 36,46 (4) SB
Nathan ANDRINGA MYC NED NED 14,67 (31) 36,75 (5) SB
Ids HELLINGA MYE NED NED 14,83 (32) SB 39,56 (8)
Ilmar YNTEMA MYD NED NED 14,89 (33) SB 40,69 (10) SB
Tiemen DIJKSTRA MYC NED NED 14,99 (34) SB 49,99 (13)
Daan WESTRA MYE NED NED 15,19 (35) SB 40,46 (9) SB
Rutger HELLINGA MYD NED NED 15,79 (37) SB 41,95 (11)
Eelke KOLKMAN MYF NED NED 17,60 (38) 46,37 (12)
Hidde BOSKMA MYF NED NED 19,68 (39) SB 1.12,95 (14)

PR - Personal Record, SB - Season Best

Native Language Names