Junior B/C Championships - Northwest Federal District (Stage 2) Межрегиональные соревнования Первенство Северо-Западного Федерального Округа по Конькобежному Спорту

Saint Petersburg (RUS) 28 - 29 January 2020

Ladies - Junior C

Name 500m 1500m 1000m 3000m
28 January 2020 28 January 2020 29 January 2020 29 January 2020
Viktoriya SICHINAVA Виктория Сичинава LC2 RUS RUS 44,04 (1) PR 2.23,81 (4) PR 1.32,14 (5) SB 5.27,09 (7) SB
Anna KUPRIKOVA Анна Куприкова LC1 RUS RUS 44,18 (2) SB 2.23,86 (5) PR 1.29,85 (2) SB 5.23,12 (6)
Darina KRENDELEVA Дарина Кренделева LC2 RUS RUS 44,24 (3) 2.31,69 (8) SB 1.32,70 (6) 5.42,33 (17) PR
Kseniya KORZHOVA Ксения Коржова LC2 RUS RUS 44,82 (4) 2.19,37 (1) 1.28,72 (1) 4.55,31 (1)
Olesya SHIRYAEVA Олеся Ширяева LC2 RUS RUS 45,05 (5) SB 2.19,53 (2) SB 1.30,15 (4) SB 5.05,32 (2) SB
Alena FADEEVA Алена Фадеева LC2 RUS RUS 45,33 (6) 2.22,38 (3) 1.30,04 (3) 5.19,95 (5)
Milana KRYLOVA Милана Крылова LC1 KAZ KAZ 46,62 (7) PR 1.34,69 (7) PR
Arina GULYAEVA Арина Гуляева LC1 RUS RUS 46,81 (8) SB 2.44,19 (22) PR 1.36,91 (10) SB 6.44,79 (25) PR
Darya IEVLEVA Дарья Иевлева LC2 RUS RUS 46,99 (9) SB 2.33,80 (12) PR 1.37,60 (11) PR 5.34,04(9) (11) PR
Sofya IVSHINA Софья Ившина LC2 RUS RUS 47,44 (10) 2.25,73 (6) 1.35,34 (8) 5.14,60 (3)
Darya KOMYSHEVA (2005) Дарья Комышева LC2 RUS RUS 48,26 (11) PR 2.34,56 (13) PR 1.38,42 (13) PR 5.36,09 (14) PR
Kseniya LODYAGINA Ксения Лодягина LC2 RUS RUS 48,40 (12) 2.32,15 (9) 1.37,62 (12) 5.16,89 (4)
Amina ZAKIROVA Амина Закирова LC1 RUS RUS 48,40 (12) PR 2.45,91 (23) PR 2.00,14 (26) SB 5.50,63 (20) PR
Vera KOCHNEVA Вера Кочнева LC2 RUS RUS 48,52 (14) SB 2.33,78 (11) SB DNS 5.34,69 (13) SB
Milena SAVENOK Милена Савенок LC1 RUS RUS 48,59 (15) SB 2.32,64 (10) PR 1.39,85 (15) SB 5.28,64 (8) PR
Irina KONDAKOVA Ирина Кондакова LC1 RUS RUS 48,95 (16) PR 2.44,09 (21) PR 1.40,60 (19) PR 6.05,95 (23) PR
Mariya MATASOVA Мария Матасова LC2 RUS RUS 49,06 (17) PR 2.39,91 (20) PR 1.40,29 (17) PR DQ
Anastasiya VORONKOVA Анастасия Воронкова LC1 RUS RUS 49,28 (18) SB 2.35,47 (14) PR 1.39,54 (14) SB 5.44,06 (19)
Marina MATKOVSKAYA Марина Матковская LC1 RUS RUS 49,34 (19) 2.38,48 (18) 1.40,20 (16) SB 5.34,04(8) (10)
Polina MARTYNOVA Полина Мартынова LC2 RUS RUS 49,66 (20) 2.37,56 (16) 1.40,53 (18) 5.42,12 (16)
Anna ZELENINA (2005) Анна Зеленина LC1 RUS RUS 49,76 (21) SB 2.36,96 (15) PR 1.42,16 (21) SB 5.33,11 (9) PR
Elena CYPLYAEVA Елена Цыпляева LC1 RUS RUS 50,88 (22) PR 2.39,39 (19) PR 1.41,40 (20) PR 5.34,28 (12) PR
Kristina USTYUZHANINA Кристина Устюжанина LC2 RUS RUS 50,94 (23) SB 3.05,07 (27) SB DQ 6.02,18 (22) SB
Zlata SEMENOVA Злата Семенова LC2 RUS RUS 52,03 (24) 2.38,40 (17) 1.46,53 (22) 5.43,61 (18)
Darya CYVUNINA Дарья Цывунина L? RUS RUS 53,92 (25) SB 2.52,98 (24) SB 1.50,82 (24) SB DNS
Tatyana MAKUKHA Татьяна Макуха LC2 RUS RUS 53,93 (26) 3.02,48 (26) 1.50,22 (23) 5.59,68 (21)
Elizaveta PAVLOVA (2005) Елизавета Павлова LC2 RUS RUS 54,52 (27) PR 2.54,13 (25) PR 1.51,78 (25) PR 6.06,00 (24) PR
Aleksandra KIRICHENKO Александра Кириченко LC1 RUS RUS DQ 2.30,19 (7) PR 1.36,65 (9) PR 5.37,63 (15) PR

PR - Personal Record, SB - Season Best

Native Language Names