Track Records
500m | 39,11 | Annette GERRITSEN | NED | 30 January 2016 | ||
1000m | 1.18,68 | Melissa WIJFJE | NED | 8 March 2015 | ||
1500m | 2.00,31 | Anni FRIESINGER-POSTMA | GER | 25 November 2001 | ||
3000m | 4.12,52 | Anni FRIESINGER-POSTMA | GER | 23 November 2001 | ||
5000m | 7.15,30 | Anni FRIESINGER-POSTMA | GER | 24 November 2001 | ||
10000m | 16.35,02 | Jolanda GRIMBERGEN | NED | 15 March 1993 |
Click on distance for history
500m | 35,39 | Michel MULDER | NED | 6 March 2015 | ||
1000m | 1.10,48 | Kjeld NUIS | NED | 8 March 2015 | ||
1500m | 1.49,78 | Derek PARRA | USA | 24 November 2001 | ||
3000m | 3.52,10 | Gianni ROMME | NED | 24 October 2004 | ||
5000m | 6.35,39 | Renz ROTTEVEEL | NED | 16 February 2014 | ||
10000m | 13.41,51 | Evert HOOLWERF | NED | 8 March 2015 |
Click on distance for history
Season Bests 2023-2024
500m | 40,47 | Lotte GROENEN | LA2 | NED | Residentie Cup / Selectiewedstrijd NK Allround Jun A/B | ||
Den Haag (NED) | 11 November 2023 | ||||||
1000m | 1.25,63 | Emma NOZ | LA2 | NED | Keuze 500/1000 of 3K | ||
Den Haag (NED) | 22 October 2023 | ||||||
1500m | 2.05,58 | Meike VEEN | LA2 | NED | Residentie Cup / Selectiewedstrijd NK Allround Jun A/B | ||
Den Haag (NED) | 11 November 2023 | ||||||
3000m | 4.27,43 | Rosalie van VLIET | LA1 | NED | Residentie Cup / Selectiewedstrijd NK Allround Jun A/B | ||
Den Haag (NED) | 12 November 2023 | ||||||
5000m | 8.31,46 | Lenthe JANSEN | LB2 | NED | Baancompetitie Pupillen en Keuze Programma voor Junioren | ||
Den Haag (NED) | 18 February 2024 | ||||||
10000m | 16.58,37 | Susanne PRINS | LA2 | NED | Recordwedstrijd 10K (Jun A tm Masters) | ||
Den Haag (NED) | 18 March 2024 | ||||||
100m | 11,34 | Fleur ALKEMADE | LC1 | NED | Krokus Sprint Toernooi | ||
Den Haag (NED) | 25 February 2024 | ||||||
300m | 27,00 | Fleur ALKEMADE | LC1 | NED | Krokus Sprint Toernooi | ||
Den Haag (NED) | 25 February 2024 | ||||||
700m | 58,01 | Patricia KOOT | LA2 | NED | Junioren A en B + Junioren C Klasse 4 en 5 | ||
Den Haag (NED) | 7 January 2024 |
Click on distance to see Track Top 20
500m | 36,68 | Mats van den BOS | MA2 | NED | Residentie Cup / Selectiewedstrijd NK Allround Jun A/B | ||
Den Haag (NED) | 11 November 2023 | ||||||
1000m | 1.15,07 | Pim STUIJ | MN2 | NED | Clubkampioenschappen STV Lekstreek 2024 | ||
Den Haag (NED) | 16 March 2024 | ||||||
1500m | 1.53,79 | Freek van der HAM | MA2 | NED | Residentie Cup / Selectiewedstrijd NK Allround Jun A/B | ||
Den Haag (NED) | 11 November 2023 | ||||||
3000m | 4.00,05 | Freek van der HAM | MA2 | NED | Residentie Cup / Selectiewedstrijd NK Allround Jun A/B | ||
Den Haag (NED) | 12 November 2023 | ||||||
5000m | 7.40,18 | Alexander DOORNEKAMP | MN4 | NED | (Neo)Senioren en Masters | ||
Den Haag (NED) | 17 February 2024 | ||||||
10000m | 14.42,32 | Jeroen van VOORDEN | MSA | NED | Recordwedstrijd 10K (Jun A tm Masters) | ||
Den Haag (NED) | 18 March 2024 | ||||||
100m | 10,36 | Calvin van KLINK | MSA | NED | Krokus Sprint Toernooi | ||
Den Haag (NED) | 25 February 2024 | ||||||
300m | 24,40 | Calvin van KLINK | MSA | NED | Krokus Sprint Toernooi | ||
Den Haag (NED) | 25 February 2024 | ||||||
700m | 53,39 | Yoeri van BOSTELEN | MA2 | NED | Junioren A en B + Junioren C Klasse 4 en 5 | ||
Den Haag (NED) | 7 January 2024 |
Click on distance to see Track Top 20
Results
Native Language Names