Mikołajkowy Pojedynek w Arenie / Zawody o Puchar Prezydenta Miasta
Tomaszów-Mazowiecki (POL)
18 - 19 December 2021

500m Women - Junior D2 - 18 December 2021
1	Węglarska, Lena              	LYA	POL	44,71	
2	Gołos, Julia                 	LYA	POL	44,92	
3	Turlik, Patrycja             	LYA	POL	45,38	SB
4	Nowak, Klementyna            	LYA	POL	47,06	
5	Wrońska, Jagna               	LYA	POL	48,17	PR SB
6	Polak, Kinga                 	LYA	POL	48,67	
7	Pietrak, Julia               	LYA	POL	48,69	
8	Wróbel, Brygida              	LYA	POL	49,27	PR SB
9	Sosnowska, Maja              	LYA	POL	50,35	PR SB
10	Sołtysiak, Nikola            	LYA	POL	50,51	
11	Kondaszewska, Lena           	LYA	POL	50,75	
12	Michta, Nadia                	LYA	POL	51,59	PR SB
13	Lechowska, Zofia             	LYA	POL	52,79	PR SB
14	Domańska, Antonina           	LYA	POL	53,34	
15	Ogłuszko, Iga                	LYA	POL	53,65	PR SB
16	Kozarek, Amelia              	LYA	POL	53,70	PR SB
17	Pawlik, Oliwia               	LYA	POL	54,13	

100m Women - Junior D2 - 18 December 2021
1	Gołos, Julia                 	LYA	POL	11,65	SB
2	Turlik, Patrycja             	LYA	POL	11,69	SB
3	Węglarska, Lena              	LYA	POL	11,87	
4	Nowak, Klementyna            	LYA	POL	11,95	SB
5	Wrońska, Jagna               	LYA	POL	12,26	SB
6	Pietrak, Julia               	LYA	POL	12,38	SB
7	Sołtysiak, Nikola            	LYA	POL	12,49	
8	Polak, Kinga                 	LYA	POL	12,80	
9	Pawlik, Oliwia               	LYA	POL	12,87	SB
10	Kozarek, Amelia              	LYA	POL	12,91	SB
11	Kondaszewska, Lena           	LYA	POL	12,99	
12	Wróbel, Brygida              	LYA	POL	13,05	SB
13	Domańska, Antonina           	LYA	POL	13,12	SB
13	Sosnowska, Maja              	LYA	POL	13,12	SB
15	Ogłuszko, Iga                	LYA	POL	13,13	SB
16	Lechowska, Zofia             	LYA	POL	13,28	SB
17	Michta, Nadia                	LYA	POL	13,47	SB

500m Women - Junior D1 - 18 December 2021
1	Syguła, Sandra               	LYB	POL	46,07	
2	Borkowska, Julia             	LYB	POL	49,99	PR SB
3	Goworek, Michalina           	LYB	POL	50,83	
4	Staśkiewicz, Julia           	LYB	POL	50,87	PR SB
5	Jóźwik, Julia                	LYB	POL	51,88	
5	Surowiec, Aleksandra         	LYB	POL	51,88	
7	Petrykowska, Blanka          	LYB	POL	53,96	PR SB
8	Lejman, Nadia                	LYB	POL	54,27	
9	Pawlik, Zofia                	LYB	POL	54,91	
10	Drechna, Aleksandra          	LYB	POL	55,43	
11	Meszka, Dominika             	LYB	POL	55,83	
12	Cymerman, Tola               	LYB	POL	59,70	
13	Obirek, Hanna                	LYB	POL	1.00,89	
14	Błażejewska, Hanna           	LYB	POL	1.05,02	PR SB
15	Marszałek, Zofia             	LYB	POL	1.05,42	
16	Neroj, Kornelia              	LYB	POL	1.06,91	
17	Olas, Nikola                 	LYB	POL	1.07,85	PR SB
18	Maciejewska, Zofia (2010)    	LYB	POL	1.10,68	

100m Women - Junior D1 - 18 December 2021
1	Syguła, Sandra               	LYB	POL	12,05	SB
2	Goworek, Michalina           	LYB	POL	12,66	
3	Obirek, Hanna                	LYB	POL	12,69	
4	Borkowska, Julia             	LYB	POL	12,88	SB
5	Staśkiewicz, Julia           	LYB	POL	12,96	SB
6	Jóźwik, Julia                	LYB	POL	12,97	
7	Marszałek, Zofia             	LYB	POL	13,01	SB
8	Drechna, Aleksandra          	LYB	POL	13,19	
9	Pawlik, Zofia                	LYB	POL	13,23	
10	Petrykowska, Blanka          	LYB	POL	13,25	SB
11	Lejman, Nadia                	LYB	POL	13,28	SB
12	Surowiec, Aleksandra         	LYB	POL	13,67	
13	Meszka, Dominika             	LYB	POL	13,73	
14	Cymerman, Tola               	LYB	POL	14,25	SB
15	Olas, Nikola                 	LYB	POL	14,42	SB
16	Neroj, Kornelia              	LYB	POL	14,65	SB
17	Maciejewska, Zofia (2010)    	LYB	POL	15,29	
18	Błażejewska, Hanna           	LYB	POL	22,70	

100m Women - Junior E2 - 18 December 2021
1	Ostrowska, Maja              	LYC	POL	12,65	SB
2	Polak, Roksana               	LYC	POL	12,82	SB
3	Ordzińska, Jagoda            	LYC	POL	13,14	SB
4	Vereshchahina, Renata        	LYC	POL	13,24	SB
5	Machnicka, Małgorzata        	LYC	POL	13,34	
6	Nowacka, Anna                	LYC	POL	13,43	SB
7	Litwitz, Małgorzata          	LYC	POL	13,45	SB
8	Jeske, Zofia                 	LYC	POL	13,60	
9	Król, Maja                   	LYC	POL	14,21	
10	Prożek, Maja                 	LYC	POL	15,05	SB
11	Miczulska, Emilia            	LYC	POL	15,54	SB
12	Staszewska, Aleksandra       	LYC	POL	16,88	
13	Woźniak, Julia (2011)        	LYC	POL	17,51	
14	Kaczorowska, Klaudia         	LYC	POL	18,45	
15	Fałek, Antonina              	LYC	POL	32,46	SB
DNS	Tutajewicz, Klaudia          	L?	POL	DNS	

300m Women - Junior E2 - 18 December 2021
1	Ostrowska, Maja              	LYC	POL	31,49	SB
2	Polak, Roksana               	LYC	POL	31,66	SB
3	Vereshchahina, Renata        	LYC	POL	32,87	SB
4	Machnicka, Małgorzata        	LYC	POL	32,88	SB
5	Jeske, Zofia                 	LYC	POL	33,41	SB
6	Ordzińska, Jagoda            	LYC	POL	33,94	SB
7	Litwitz, Małgorzata          	LYC	POL	34,87	SB
8	Król, Maja                   	LYC	POL	35,76	
9	Miczulska, Emilia            	LYC	POL	41,32	SB
10	Prożek, Maja                 	LYC	POL	42,48	SB
11	Nowacka, Anna                	LYC	POL	44,57	
12	Woźniak, Julia (2011)        	LYC	POL	46,80	SB
13	Kaczorowska, Klaudia         	LYC	POL	50,84	SB
14	Staszewska, Aleksandra       	LYC	POL	52,66	
DNS	Fałek, Antonina              	LYC	POL	DNS	
DNS	Tutajewicz, Klaudia          	L?	POL	DNS	

100m Women - Junior E1 - 18 December 2021
1	Szczęsna, Zofia              	LYD	POL	13,44	
2	Jabrzyk, Antonina            	LYD	POL	13,61	SB
3	Marszałek, Weronika          	LYD	POL	14,42	SB
4	Dąbrowska, Nikola            	LYD	POL	14,50	
5	Frankiewicz, Zofia           	LYD	POL	15,03	SB
6	Moskwa, Maria                	LYD	POL	15,13	
7	Malec, Zofia                 	LYD	POL	15,23	
8	Żmudzińska, Iga              	LYD	POL	15,64	SB
9	Dzbanek, Maja                	LYD	POL	15,70	SB
10	Witkowska, Zuzanna           	LYD	POL	15,85	SB
11	Kwapińska, Lena              	LYD	POL	16,21	SB
12	Ulaszewska, Maja             	LYD	POL	16,24	
13	Jaworska, Antonina           	LYD	POL	16,31	
14	Grad, Hanna                  	LYD	POL	16,66	SB
15	Wołczyk, Nikola              	LYD	POL	17,16	
16	Czajka, Maja                 	LYD	POL	18,01	SB
17	Jakubczyk, Adrianna          	LYD	POL	18,72	
18	Lechowska, Aleksandra        	LYD	POL	18,74	SB
19	Kocięba, Gabriela            	LYD	POL	19,17	SB
20	Krawczyk, Zuzanna            	LYD	POL	23,02	SB
DNS	Jaroma, Maria                	LYD	POL	DNS	
DNS	Pawłowska, Aleksandra        	LYD	POL	DNS	

300m Women - Junior E1 - 18 December 2021
1	Szczęsna, Zofia              	LYD	POL	33,00	SB
2	Jabrzyk, Antonina            	LYD	POL	35,31	SB
3	Dąbrowska, Nikola            	LYD	POL	38,22	
4	Marszałek, Weronika          	LYD	POL	38,61	SB
5	Frankiewicz, Zofia           	LYD	POL	38,62	SB
6	Malec, Zofia                 	LYD	POL	40,91	
7	Dzbanek, Maja                	LYD	POL	41,80	SB
8	Grad, Hanna                  	LYD	POL	41,94	SB
9	Moskwa, Maria                	LYD	POL	42,41	SB
10	Witkowska, Zuzanna           	LYD	POL	42,53	SB
11	Żmudzińska, Iga              	LYD	POL	42,63	SB
12	Jaworska, Antonina           	LYD	POL	42,93	
13	Kwapińska, Lena              	LYD	POL	44,62	SB
14	Wołczyk, Nikola              	LYD	POL	44,77	SB
15	Ulaszewska, Maja             	LYD	POL	45,88	SB
16	Jakubczyk, Adrianna          	LYD	POL	48,23	
17	Lechowska, Aleksandra        	LYD	POL	49,54	SB
18	Czajka, Maja                 	LYD	POL	1.04,29	
19	Krawczyk, Zuzanna            	LYD	POL	1.08,78	SB
DNS	Jaroma, Maria                	LYD	POL	DNS	
DQ	Pawłowska, Aleksandra        	LYD	POL	DQ	

100m Women - Junior F2 - 18 December 2021
1	Gawron, Hanna                	LYE	POL	13,25	
2	Radzikowska, Maja            	LYE	POL	14,97	SB
3	Lenart, Maja                 	LYE	POL	15,56	
4	Krul, Amelia                 	LYE	POL	16,90	SB
5	Szajewska, Antonina          	LYE	POL	17,21	SB
6	Wołczyńska, Zuzanna          	LYE	POL	17,39	SB
7	Gieras, Weronika             	LYE	POL	17,90	SB
8	Konewka, Hanna               	LYE	POL	18,61	SB
9	Tomczyk, Daria               	LYE	POL	26,51	SB
DNS	Abratkiewicz, Laura          	LYE	POL	DNS	
DNS	Węglińska, Martyna           	LYE	POL	DNS	
DNS	Piwowarska, Martyna          	LYE	POL	DNS	

100m Women - Junior F1 - 18 December 2021
1	Adamczyk, Tatiana            	LYF	POL	14,30	SB
2	Mokrogólska, Martyna         	LYF	POL	14,60	SB
3	Sobczak, Agata (2014)        	LYF	POL	14,76	SB
4	Nowakowska, Marcelina        	LYF	POL	15,16	
5	Klatka, Amelia               	LYF	POL	15,45	
6	Lejman, Tola                 	LYF	POL	15,50	SB
7	Neroj, Alicja                	LYF	POL	15,85	
8	Zborowska, Małgorzata        	LYF	POL	16,06	
9	Lewandowska, Weronika        	LYF	POL	16,08	
10	Stawiana, Lidia              	LYF	POL	16,28	
11	Kaczorowska, Wiktoria        	LYF	POL	16,38	SB
12	Ziółkowska, Martyna          	LYF	POL	16,40	SB
13	Krawczyk, Natalka            	LYF	POL	16,69	SB
14	Mordaka, Laura               	LYF	POL	16,75	SB
15	Radzikowska, Malwina         	LYF	POL	16,85	SB
16	Kosiorek, Klara              	LYF	POL	16,88	SB
17	Fijałkowska, Liliana         	LYF	POL	17,18	SB
18	Białas, Maja                 	LYF	POL	17,62	SB
19	Polakowska, Julia            	LYF	POL	17,95	
20	Sobczak, Alicja (2013)       	LYF	POL	18,13	
21	Kubacka, Liliana             	LYF	POL	18,85	
22	Głowacka, Julia              	LYF	POL	19,47	SB
23	Kozar, Aleksandra            	LYF	POL	19,67	SB
24	Gaicka, Natalia              	LYF	POL	19,75	SB
25	Magiera, Zuzanna             	LYF	POL	20,04	SB
26	Gieras, Martyna              	LYF	POL	20,55	SB
27	Latocha, Milena              	LYF	POL	20,90	SB
28	Juszczyńska, Emillia         	LYF	POL	22,85	SB
29	Jabłońska, Tola              	LYF	POL	23,89	
30	Łapińska, Katarzyna          	LYF	POL	23,93	SB
31	Bernacka, Liliana            	LYF	POL	25,16	
32	Czajka, Michalina            	LYD	POL	25,54	SB
33	Ambrozik, Sandra             	LYF	POL	29,28	SB
34	Kowalczyk, Kamila            	LYF	POL	30,58	SB
35	Rebzda, Marianna             	LYF	POL	31,58	SB
36	Łapińska, Joanna             	LYF	POL	31,72	
37	Kędzierska, Aleksandra (2015)	LYF	POL	35,09	SB
38	Ogłuszko, Lena               	LYF	POL	38,58	SB
39	Iwanicka, Marika             	LYF	POL	38,70	SB
40	Szymczak, Melania            	LYF	POL	1.02,57	SB
DNS	Staniszewska, Hanna          	LYF	POL	DNS	
DNS	Iwanicka, Gaja               	LYF	POL	DNS	
DNS	Filipczak, Eliza             	LYF	POL	DNS	

100m Women - Out of Competition - 18 December 2021
1	Szymańska, Emma              	LYF	POL	23,50	

500m Women - Junior D2 - 19 December 2021
1	Węglarska, Lena              	LYA	POL	44,52	
2	Gołos, Julia                 	LYA	POL	45,08	
3	Turlik, Patrycja             	LYA	POL	45,21	PR SB
4	Nowak, Klementyna            	LYA	POL	46,55	PR SB
5	Pietrak, Julia               	LYA	POL	47,85	PR SB
6	Wrońska, Jagna               	LYA	POL	48,32	
7	Wróbel, Brygida              	LYA	POL	48,63	PR SB
8	Polak, Kinga                 	LYA	POL	48,68	
9	Sołtysiak, Nikola            	LYA	POL	50,41	
10	Sosnowska, Maja              	LYA	POL	50,54	
11	Lechowska, Zofia             	LYA	POL	51,14	PR SB
12	Michta, Nadia                	LYA	POL	51,89	
13	Ogłuszko, Iga                	LYA	POL	52,22	PR SB
14	Kondaszewska, Lena           	LYA	POL	52,28	
15	Domańska, Antonina           	LYA	POL	52,41	
16	Kozarek, Amelia              	LYA	POL	54,79	
17	Pawlik, Oliwia               	LYA	POL	55,57	

100m Women - Junior D2 - 19 December 2021
1	Gołos, Julia                 	LYA	POL	11,60	SB
2	Turlik, Patrycja             	LYA	POL	11,73	
3	Nowak, Klementyna            	LYA	POL	11,81	SB
4	Węglarska, Lena              	LYA	POL	11,95	
5	Wrońska, Jagna               	LYA	POL	12,03	SB
6	Pietrak, Julia               	LYA	POL	12,16	SB
7	Sołtysiak, Nikola            	LYA	POL	12,50	
8	Kondaszewska, Lena           	LYA	POL	12,85	
9	Polak, Kinga                 	LYA	POL	12,92	
10	Sosnowska, Maja              	LYA	POL	12,93	SB
10	Kozarek, Amelia              	LYA	POL	12,93	
12	Wróbel, Brygida              	LYA	POL	12,97	SB
13	Ogłuszko, Iga                	LYA	POL	13,08	SB
14	Domańska, Antonina           	LYA	POL	13,10	SB
15	Lechowska, Zofia             	LYA	POL	13,22	SB
16	Michta, Nadia                	LYA	POL	13,26	SB
17	Pawlik, Oliwia               	LYA	POL	17,65	

500m Women - Junior D1 - 19 December 2021
1	Syguła, Sandra               	LYB	POL	45,33	PR SB
2	Borkowska, Julia             	LYB	POL	49,22	PR SB
3	Staśkiewicz, Julia           	LYB	POL	49,33	PR SB
4	Obirek, Hanna                	LYB	POL	49,92	
5	Goworek, Michalina           	LYB	POL	49,97	PR SB
6	Jóźwik, Julia                	LYB	POL	50,42	PR SB
7	Marszałek, Zofia             	LYB	POL	50,98	PR SB
8	Surowiec, Aleksandra         	LYB	POL	51,88	
9	Lejman, Nadia                	LYB	POL	53,22	
10	Drechna, Aleksandra          	LYB	POL	53,96	PR SB
11	Pawlik, Zofia                	LYB	POL	54,12	
12	Meszka, Dominika             	LYB	POL	54,21	PR SB
13	Petrykowska, Blanka          	LYB	POL	54,50	
14	Cymerman, Tola               	LYB	POL	1.00,18	
15	Neroj, Kornelia              	LYB	POL	1.03,85	
16	Błażejewska, Hanna           	LYB	POL	1.05,42	
17	Olas, Nikola                 	LYB	POL	1.16,56	

100m Women - Junior D1 - 19 December 2021
1	Syguła, Sandra               	LYB	POL	11,86	SB
2	Borkowska, Julia             	LYB	POL	12,37	SB
3	Staśkiewicz, Julia           	LYB	POL	12,43	SB
4	Goworek, Michalina           	LYB	POL	12,50	
5	Obirek, Hanna                	LYB	POL	12,54	SB
6	Jóźwik, Julia                	LYB	POL	12,72	SB
7	Surowiec, Aleksandra         	LYB	POL	12,87	
8	Marszałek, Zofia             	LYB	POL	12,88	SB
9	Petrykowska, Blanka          	LYB	POL	13,02	SB
10	Drechna, Aleksandra          	LYB	POL	13,07	SB
11	Pawlik, Zofia                	LYB	POL	13,30	
12	Lejman, Nadia                	LYB	POL	13,35	
13	Meszka, Dominika             	LYB	POL	13,44	SB
14	Cymerman, Tola               	LYB	POL	14,08	SB
15	Neroj, Kornelia              	LYB	POL	14,92	
16	Olas, Nikola                 	LYB	POL	15,00	
17	Błażejewska, Hanna           	LYB	POL	19,89	

100m Women - Junior E2 - 19 December 2021
1	Ostrowska, Maja              	LYC	POL	12,56	SB
2	Polak, Roksana               	LYC	POL	12,81	SB
3	Vereshchahina, Renata        	LYC	POL	13,12	SB
4	Machnicka, Małgorzata        	LYC	POL	13,17	SB
5	Ordzińska, Jagoda            	LYC	POL	13,26	
6	Litwitz, Małgorzata          	LYC	POL	13,45	SB
7	Nowacka, Anna                	LYC	POL	13,66	
8	Król, Maja                   	LYC	POL	13,83	
9	Miczulska, Emilia            	LYC	POL	15,27	SB
10	Prożek, Maja                 	LYC	POL	15,29	
11	Staszewska, Aleksandra       	LYC	POL	15,87	
12	Kaczorowska, Klaudia         	LYC	POL	17,33	
13	Jeske, Zofia                 	LYC	POL	21,65	

300m Women - Junior E2 - 19 December 2021
1	Ostrowska, Maja              	LYC	POL	31,06	SB
2	Polak, Roksana               	LYC	POL	31,84	
3	Machnicka, Małgorzata        	LYC	POL	33,07	
4	Ordzińska, Jagoda            	LYC	POL	33,53	SB
5	Jeske, Zofia                 	LYC	POL	33,70	
6	Litwitz, Małgorzata          	LYC	POL	34,42	SB
7	Nowacka, Anna                	LYC	POL	34,71	SB
8	Król, Maja                   	LYC	POL	35,84	
9	Vereshchahina, Renata        	LYC	POL	39,30	
10	Miczulska, Emilia            	LYC	POL	39,81	SB
11	Staszewska, Aleksandra       	LYC	POL	42,23	SB
12	Prożek, Maja                 	LYC	POL	42,77	
13	Kaczorowska, Klaudia         	LYC	POL	48,16	SB

100m Women - Junior E1 - 19 December 2021
1	Szczęsna, Zofia              	LYD	POL	13,57	
2	Jabrzyk, Antonina            	LYD	POL	13,72	
3	Dąbrowska, Nikola            	LYD	POL	14,32	
4	Marszałek, Weronika          	LYD	POL	14,36	SB
5	Malec, Zofia                 	LYD	POL	14,64	SB
6	Frankiewicz, Zofia           	LYD	POL	14,80	SB
7	Moskwa, Maria                	LYD	POL	15,05	
7	Dzbanek, Maja                	LYD	POL	15,05	SB
9	Żmudzińska, Iga              	LYD	POL	15,34	SB
10	Grad, Hanna                  	LYD	POL	15,43	SB
11	Witkowska, Zuzanna           	LYD	POL	15,63	SB
12	Ulaszewska, Maja             	LYD	POL	15,65	SB
13	Jaworska, Antonina           	LYD	POL	15,91	
14	Kwapińska, Lena              	LYD	POL	16,32	
15	Wołczyk, Nikola              	LYD	POL	16,50	SB
16	Jakubczyk, Adrianna          	LYD	POL	16,63	SB
17	Czajka, Maja                 	LYD	POL	17,62	SB
18	Lechowska, Aleksandra        	LYD	POL	18,21	SB

300m Women - Junior E1 - 19 December 2021
1	Szczęsna, Zofia              	LYD	POL	33,48	
2	Jabrzyk, Antonina            	LYD	POL	35,06	SB
3	Marszałek, Weronika          	LYD	POL	36,86	SB
4	Dąbrowska, Nikola            	LYD	POL	37,81	SB
5	Żmudzińska, Iga              	LYD	POL	38,67	SB
6	Malec, Zofia                 	LYD	POL	39,85	SB
7	Grad, Hanna                  	LYD	POL	40,13	SB
8	Frankiewicz, Zofia           	LYD	POL	40,17	
9	Witkowska, Zuzanna           	LYD	POL	40,35	SB
10	Moskwa, Maria                	LYD	POL	42,57	
11	Wołczyk, Nikola              	LYD	POL	42,74	SB
12	Kwapińska, Lena              	LYD	POL	42,82	SB
13	Jaworska, Antonina           	LYD	POL	43,36	
14	Ulaszewska, Maja             	LYD	POL	43,40	SB
15	Dzbanek, Maja                	LYD	POL	43,41	
16	Jakubczyk, Adrianna          	LYD	POL	43,93	SB
17	Lechowska, Aleksandra        	LYD	POL	48,22	SB
18	Czajka, Maja                 	LYD	POL	48,97	SB

100m Women - Junior F2 - 19 December 2021
1	Gawron, Hanna                	LYE	POL	12,97	SB
2	Radzikowska, Maja            	LYE	POL	14,46	SB
3	Lenart, Maja                 	LYE	POL	14,57	SB
4	Szajewska, Antonina          	LYE	POL	15,70	SB
5	Krul, Amelia                 	LYE	POL	15,78	SB
6	Wołczyńska, Zuzanna          	LYE	POL	17,45	
7	Konewka, Hanna               	LYE	POL	18,28	SB

100m Women - Junior F1 - 19 December 2021
1	Adamczyk, Tatiana            	LYF	POL	14,41	
2	Mokrogólska, Martyna         	LYF	POL	14,65	
3	Nowakowska, Marcelina        	LYF	POL	14,96	
4	Lejman, Tola                 	LYF	POL	15,47	SB
5	Klatka, Amelia               	LYF	POL	15,49	
6	Sobczak, Agata (2014)        	LYF	POL	15,56	
7	Lewandowska, Weronika        	LYF	POL	15,61	
8	Neroj, Alicja                	LYF	POL	15,88	
9	Kaczorowska, Wiktoria        	LYF	POL	16,07	SB
10	Kosiorek, Klara              	LYF	POL	16,25	SB
11	Ziółkowska, Martyna          	LYF	POL	16,52	
12	Zborowska, Małgorzata        	LYF	POL	16,80	
13	Stawiana, Lidia              	LYF	POL	16,81	
14	Polakowska, Julia            	LYF	POL	17,13	SB
15	Radzikowska, Malwina         	LYF	POL	17,18	
16	Krawczyk, Natalka            	LYF	POL	17,50	
17	Sobczak, Alicja (2013)       	LYF	POL	17,68	SB
18	Jabłońska, Tola              	LYF	POL	17,74	
19	Fijałkowska, Liliana         	LYF	POL	17,75	
20	Głowacka, Julia              	LYF	POL	18,35	SB
21	Mordaka, Laura               	LYF	POL	18,51	
22	Magiera, Zuzanna             	LYF	POL	18,77	SB
23	Bernacka, Liliana            	LYF	POL	18,91	
24	Kozar, Aleksandra            	LYF	POL	19,54	SB
25	Gaicka, Natalia              	LYF	POL	20,24	
26	Kowalczyk, Kamila            	LYF	POL	20,33	SB
27	Latocha, Milena              	LYF	POL	20,60	SB
28	Białas, Maja                 	LYF	POL	21,95	
29	Ambrozik, Sandra             	LYF	POL	22,19	SB
30	Łapińska, Katarzyna          	LYF	POL	23,53	SB
31	Juszczyńska, Emillia         	LYF	POL	24,07	
32	Czajka, Michalina            	LYD	POL	24,77	SB
33	Kubacka, Liliana             	LYF	POL	24,92	
34	Łapińska, Joanna             	LYF	POL	27,42	
35	Rebzda, Marianna             	LYF	POL	29,23	SB

500m Women - Open - 19 December 2021
1	Gawron, Hanna                	LYE	POL	54,51	PR SB
2	Dąbrowska, Nikola            	LYD	POL	1.01,67	PR SB
3	Marszałek, Weronika          	LYD	POL	1.02,60	PR SB
4	Mokrogólska, Martyna         	LYF	POL	1.03,61	PR SB

500m Men - Junior D2 - 18 December 2021
1	Cichocki, Alan               	MYA	POL	45,56	
2	Ślusarski, Miłosz            	MYA	POL	46,46	PR SB
3	Małocha, Miłosz              	MYA	POL	47,09	PR SB
4	Kubacki, Antoni              	MYA	POL	51,31	SB
5	Godzik, Jakub                	MYA	POL	1.06,49	PR SB
DNS	Domański, Olgierd            	MYA	POL	DNS	

100m Men - Junior D2 - 18 December 2021
1	Cichocki, Alan               	MYA	POL	11,88	SB
2	Małocha, Miłosz              	MYA	POL	12,02	SB
3	Ślusarski, Miłosz            	MYA	POL	12,20	SB
4	Kubacki, Antoni              	MYA	POL	12,92	SB
5	Godzik, Jakub                	MYA	POL	15,03	SB
DNS	Domański, Olgierd            	MYA	POL	DNS	

500m Men - Junior D1 - 18 December 2021
1	Jabłoński, Franciszek        	MYB	POL	48,25	
2	Marchewka, Michał            	MYB	POL	51,29	PR SB
3	Wolszczak, Szymon            	MYB	POL	55,64	PR SB
4	Mazurek, Mateusz             	MYB	POL	56,95	
5	Moskwa, Adam                 	MYB	POL	57,78	PR SB
6	Rosenbajger, Kornel          	MYB	POL	1.01,67	SB
7	Urbaniak, Filip              	MYB	POL	1.05,25	PR SB
8	Ciesielski, Szymon           	MYB	POL	1.07,67	PR SB
9	Zawadzki, Mateusz            	MYB	POL	1.17,83	

100m Men - Junior D1 - 18 December 2021
1	Jabłoński, Franciszek        	MYB	POL	12,44	
2	Marchewka, Michał            	MYB	POL	13,04	SB
3	Moskwa, Adam                 	MYB	POL	13,49	SB
4	Mazurek, Mateusz             	MYB	POL	13,77	SB
5	Wolszczak, Szymon            	MYB	POL	13,98	SB
6	Rosenbajger, Kornel          	MYB	POL	14,35	SB
7	Ciesielski, Szymon           	MYB	POL	15,05	SB
8	Urbaniak, Filip              	MYB	POL	15,44	SB
9	Zawadzki, Mateusz            	MYB	POL	23,56	

100m Men - Junior E2 - 18 December 2021
1	Matera, Alex                 	MYC	POL	12,50	SB
2	Pokrywa, Kacper              	MYC	POL	13,32	
3	Warda, Tymoteusz             	MYC	POL	13,60	
4	Modzelewski, Jan             	MYC	POL	13,77	
5	Świnoga, Mateusz             	MYC	POL	14,09	SB
6	Lewandowski, Adrian          	MYC	POL	15,60	

300m Men - Junior E2 - 18 December 2021
1	Matera, Alex                 	MYC	POL	30,78	SB
2	Modzelewski, Jan             	MYC	POL	33,89	
3	Pokrywa, Kacper              	MYC	POL	34,53	SB
4	Warda, Tymoteusz             	MYC	POL	35,70	SB
5	Świnoga, Mateusz             	MYC	POL	36,37	SB
6	Lewandowski, Adrian          	MYC	POL	39,92	SB

100m Men - Junior E1 - 18 December 2021
1	Jakóbczyk, Natan             	MYD	POL	12,43	SB
2	Wiktorowicz, Piotr           	MYD	POL	12,93	
3	Studniarek, Szymon           	MYD	POL	13,83	
4	Horodyński, Adam             	MYD	POL	14,85	SB
5	Kamiński, Hubert             	MYD	POL	15,11	SB
6	Magiera, Stanisław           	MYD	POL	15,83	SB

300m Men - Junior E1 - 18 December 2021
1	Jakóbczyk, Natan             	MYD	POL	31,30	SB
2	Wiktorowicz, Piotr           	MYD	POL	32,06	SB
3	Studniarek, Szymon           	MYD	POL	36,75	
4	Kamiński, Hubert             	MYD	POL	40,80	SB
5	Magiera, Stanisław           	MYD	POL	47,95	
6	Horodyński, Adam             	MYD	POL	54,94	SB

100m Men - Junior F2 - 18 December 2021
1	Cieślak, Gromosław           	MYE	POL	14,16	SB
2	Godzik, Łukasz               	MYE	POL	16,38	SB
DNS	Madzio, Michał               	MYE	POL	DNS	

100m Men - Junior F1 - 18 December 2021
1	Godzik, Michał               	MYF	POL	18,04	SB
2	Żmudziński, Miłosz           	MYF	POL	18,56	SB
3	Khang, Minh Doan             	MYF	POL	18,64	SB
4	Martyka, Ernest              	MYF	POL	19,16	SB
5	Kacprzak, Bartłomiej         	MYF	POL	20,11	SB
6	Grad, Jakub                  	MYF	POL	22,00	SB
7	Łapiński, Antoni             	MYF	POL	25,14	
8	Smejda, Tymoteusz            	MYF	POL	27,38	
9	Zdulski, Igor                	MYF	POL	43,80	SB
10	Przyborek, Kacper            	MYF	POL	1.03,42	SB
DNS	Grabek, Leon                 	MYF	POL	DNS	
DNS	Jabłoński, Alan              	MYF	POL	DNS	

500m Men - Junior D2 - 19 December 2021
1	Cichocki, Alan               	MYA	POL	45,24	
2	Małocha, Miłosz              	MYA	POL	46,43	PR SB
3	Ślusarski, Miłosz            	MYA	POL	46,63	
4	Kubacki, Antoni              	MYA	POL	51,36	
5	Godzik, Jakub                	MYA	POL	1.06,45	PR SB

100m Men - Junior D2 - 19 December 2021
1	Cichocki, Alan               	MYA	POL	11,66	SB
2	Ślusarski, Miłosz            	MYA	POL	11,99	SB
3	Małocha, Miłosz              	MYA	POL	12,15	
4	Kubacki, Antoni              	MYA	POL	12,91	SB
5	Godzik, Jakub                	MYA	POL	15,52	

500m Men - Junior D1 - 19 December 2021
1	Jabłoński, Franciszek        	MYB	POL	48,12	
2	Marchewka, Michał            	MYB	POL	50,52	PR SB
3	Wolszczak, Szymon            	MYB	POL	54,45	PR SB
4	Mazurek, Mateusz             	MYB	POL	56,29	
5	Moskwa, Adam                 	MYB	POL	57,07	PR SB
6	Rosenbajger, Kornel          	MYB	POL	58,88	PR SB
7	Zawadzki, Mateusz            	MYB	POL	1.01,94	
8	Urbaniak, Filip              	MYB	POL	1.02,66	PR SB
9	Ciesielski, Szymon           	MYB	POL	1.07,90	

100m Men - Junior D1 - 19 December 2021
1	Jabłoński, Franciszek        	MYB	POL	12,24	SB
2	Marchewka, Michał            	MYB	POL	12,60	SB
3	Moskwa, Adam                 	MYB	POL	13,24	SB
4	Wolszczak, Szymon            	MYB	POL	13,29	SB
5	Mazurek, Mateusz             	MYB	POL	13,46	SB
6	Ciesielski, Szymon           	MYB	POL	14,08	SB
7	Rosenbajger, Kornel          	MYB	POL	14,10	SB
8	Zawadzki, Mateusz            	MYB	POL	14,12	
9	Urbaniak, Filip              	MYB	POL	15,73	

100m Men - Junior E2 - 19 December 2021
1	Matera, Alex                 	MYC	POL	12,53	
2	Pokrywa, Kacper              	MYC	POL	13,00	SB
3	Warda, Tymoteusz             	MYC	POL	13,51	
4	Modzelewski, Jan             	MYC	POL	13,59	
5	Świnoga, Mateusz             	MYC	POL	13,64	SB
6	Lewandowski, Adrian          	MYC	POL	14,48	SB

300m Men - Junior E2 - 19 December 2021
1	Matera, Alex                 	MYC	POL	30,33	SB
2	Pokrywa, Kacper              	MYC	POL	33,51	SB
3	Warda, Tymoteusz             	MYC	POL	36,18	
4	Modzelewski, Jan             	MYC	POL	36,37	
5	Świnoga, Mateusz             	MYC	POL	37,79	
6	Lewandowski, Adrian          	MYC	POL	39,74	SB

100m Men - Junior E1 - 19 December 2021
1	Jakóbczyk, Natan             	MYD	POL	12,15	SB
2	Wiktorowicz, Piotr           	MYD	POL	12,24	SB
3	Studniarek, Szymon           	MYD	POL	13,40	
4	Horodyński, Adam             	MYD	POL	14,73	SB
5	Kamiński, Hubert             	MYD	POL	14,85	SB
6	Magiera, Stanisław           	MYD	POL	15,70	SB

300m Men - Junior E1 - 19 December 2021
1	Jakóbczyk, Natan             	MYD	POL	31,05	SB
2	Wiktorowicz, Piotr           	MYD	POL	32,16	
3	Studniarek, Szymon           	MYD	POL	35,83	SB
4	Kamiński, Hubert             	MYD	POL	38,32	SB
5	Horodyński, Adam             	MYD	POL	39,67	SB
6	Magiera, Stanisław           	MYD	POL	42,60	SB

100m Men - Junior F2 - 19 December 2021
1	Cieślak, Gromosław           	MYE	POL	14,06	SB
2	Madzio, Michał               	MYE	POL	15,42	SB
3	Godzik, Łukasz               	MYE	POL	16,39	

100m Men - Junior F1 - 19 December 2021
1	Łapiński, Antoni             	MYF	POL	16,85	SB
2	Godzik, Michał               	MYF	POL	17,57	SB
3	Khang, Minh Doan             	MYF	POL	17,60	SB
4	Martyka, Ernest              	MYF	POL	18,07	SB
5	Żmudziński, Miłosz           	MYF	POL	18,12	SB
6	Grad, Jakub                  	MYF	POL	18,75	SB
7	Kacprzak, Bartłomiej         	MYF	POL	20,16	
8	Smejda, Tymoteusz            	MYF	POL	37,64	

500m Men - Open - 19 December 2021
1	Matera, Alex                 	MYC	POL	48,93	PR SB
2	Jakóbczyk, Natan             	MYD	POL	52,40	PR SB
3	Modzelewski, Jan             	MYC	POL	55,35	PR SB
4	Pokrywa, Kacper              	MYC	POL	56,65	PR SB

            

Native Language Names