Test Competition
Kolomna (RUS)
22 October 2011

Ladies
Name                      	                          			500m 		1000m  		1500m  		
Shikhova, Yekaterina      	Шихова, Екатерина         	LSA	RUS	39,76  	1   SB 	1.18,27	1   SB 	       	       	
Lobysheva, Ekaterina      	Лобышева, Екатерина       	LSA	RUS	40,04  	2      	1.18,81	2      	       	       	
Litejkina, Yuliya         	                          	L30	RUS	40,30  	3      	       	       	       	       	
Fatkulina, Olga           	Фаткулина, Ольга          	LN3	RUS	40,55  	4      	1.22,24	9      	       	       	
Shabanova, Alla           	Шабанова, Алла            	LSA	RUS	40,56  	5      	1.19,15	3   SB 	       	       	
Sokhryakova, Elena        	Сохрякова, Елена          	LN2	RUS	41,04  	6   SB 	1.21,41	8   SB 	       	       	
Safonova, Ekaterina (1986)	Сафонова, Екатерина (1986)	LSA	RUS	41,16  	7   SB 	1.21,14	7   PR 	       	       	
Dmitrieva, Evgeniia       	                          	LN2	RUS	41,19  	8   SB 	1.19,89	5   SB 	       	       	
Shhelkonogova, Aleksandra 	                          	LA1	RUS	41,77  	9   SB 	1.23,55	10     	       	       	
Chetverukhina, Mariya     	Четверухина, Мария        	LA1	RUS	43,85  	10     	       	       	       	       	
Skokova, Yuliya           	Скокова, Юлия             	LSA	RUS	       	       	1.19,77	4      	       	       	
Lukoyanova, Ekaterina     	Лукоянова, Екатерина      	LSA	RUS	       	       	1.20,64	6   SB 	       	       	
Graf, Olga                	Граф, Ольга               	LSA	RUS	       	       	       	       	2.01,77	1   SB 	
Rusaleva, Victoria        	                          	LSA	RUS	       	       	       	       	2.05,93	2      	
Chernova, Anna (1992)     	                          	LA2	RUS	       	       	       	       	2.05,99	3      	
Voronczova, Anastasiya    	                          	LN4	RUS	       	       	       	       	2.07,60	4      	
Cybina, Kristina          	                          	LN4	RUS	       	       	       	       	2.08,00	5      	
Ushakova, Tatyana         	Ушакова, Татьяна          	LA2	RUS	       	       	       	       	2.08,17	6      	
Volkova, Evgeniya         	                          	LA1	RUS	       	       	       	       	2.12,56	7      	
Baliczkaya, Yana          	                          	LN3	RUS	       	       	       	       	2.13,62	8      	

Men
Name                      	                          			500m 		1000m  		1500m  		3000m  		
Yesin, Alexey             	Есин, Алексей             	MSA	RUS	35,74  	1      	       	       	       	       	       	       	
Lobkov, Dmitrij           	                          	M30	RUS	35,81  	2      	       	       	       	       	       	       	
Kuznetsov, Artyom (1987)  	Кузнецов, Артем (1987)    	MSA	RUS	35,94  	3   SB 	1.11,73	1   SB 	       	       	       	       	
Koval, Denis              	Коваль, Денис             	MN1	RUS	36,15  	4   SB 	       	       	       	       	       	       	
Chadaev, Sergej           	                          	MSA	RUS	36,50  	5   SB 	1.15,00	9      	       	       	       	       	
Murashov, Ruslan          	Мурашов, Руслан           	MA2	RUS	36,69  	6   PR 	       	       	       	       	       	       	
Lalenkov, Evgenij         	                          	M30	RUS	36,96  	7      	1.12,12	2      	       	       	       	       	
Panov, Andrej             	Панов, Андрей             	MN1	RUS	37,04  	8      	1.14,26	5      	       	       	       	       	
Skobrev, Ivan             	Скобрев, Иван             	MSA	RUS	37,04  	8   SB 	       	       	       	       	3.46,88	1      	
Chechetov, Anatolij       	                          	MN1	RUS	37,14  	10  PR 	1.15,01	10     	       	       	       	       	
Vikulin, Yaroslav         	                          	MN1	RUS	37,20  	11  SB 	1.13,44	4      	       	       	       	       	
Kozlov, Mikhail           	Козлов, Михаил            	MN1	RUS	37,44  	12     	1.14,57	7      	       	       	       	       	
Fedotov, Dmitrij (1989)   	Федотов, Дмитрий (1989)   	MN4	RUS	37,58  	13  PR 	       	       	1.51,89	1   SB 	       	       	
Golubev, Kirill (1993)    	Голубев, Кирилл (1993)    	MA2	RUS	37,67  	14     	1.14,64	8   SB 	       	       	       	       	
Burlyaev, Andrej          	                          	MSA	RUS	37,86  	15  SB 	       	       	       	       	3.51,49	2   SB 	
Bajnov, Pavel             	                          	MSA	RUS	38,11  	16     	       	       	1.51,96	2   SB 	       	       	
Belyakov, Aleksej         	Беляков, Алексей          	MN2	RUS	38,23  	17     	1.14,38	6   SB 	       	       	       	       	
Golubev, Aleksandr (1987) 	Голубев, Александр (1987) 	MSA	RUS	39,42  	18     	       	       	       	       	4.07,45	5      	
Nefedev, Igor             	Нефедев, Игорь            	MSA	RUS	       	       	1.12,41	3   SB 	       	       	       	       	
Ignatenko, Zakhar         	Игнатенко, Захар          	MN3	RUS	       	       	1.15,73	11     	       	       	       	       	
Suvorov, Aleksej          	Суворов, Алексей          	MN1	RUS	       	       	       	       	1.52,21	3      	       	       	
Rumyantsev, Alexander     	Румянцев, Александр       	MSA	RUS	       	       	       	       	       	       	3.54,52	3   SB 	
Kochnev, Mikhail          	Кочнев, Михаил            	MN4	RUS	       	       	       	       	       	       	3.57,50	4   SB 	

    
                

Native Language Names